Lehčí život maminkám


Být maminkou je zcela přirozeným a zároveň zásadním úkolem života ženy. Na mateřství stojí podstata a zachování celé lidské existence, proto je jasné, že to není úkol zrovna snadný. Zvlášť v našem současném moderním světě, kde jsou na ženy obecně kladeny opravdu vysoké nároky. Pomáhat maminkám a usnadňovat jim život je nejen naším mottem, ale i hybnou silou společnosti FeedoⓇ.
Lehčí život maminkám

Těhotenstvím vše teprve začíná

Když na těhotenském testu objevíte dvě čárky, celý nekončící kolotoč mateřství se teprve začíná roztáčet. Před vámi je nekonečný příběh plný zkoušek, neustálých výzev a překážek, čekají vás drobné dílčí výhry i prohry a ta nejsladší odměna v podobě vašeho dítěte a jeho života.

V prvních pár letech bude vaše děťátko zcela závislé na vás. Je to na jednu stranu náročné, na druhou stranu ale máte jeho život poměrně pevně ve svých rukách. Až takzvaně vyletí z hnízda, začnou teprve ty velké starosti, protože pak už bude vaše dítko zodpovědné samo za sebe a váš vliv na jeho spokojenost a štěstí už bude bohužel čím dál menší. Už to prostě budete muset nechat na něm.

Ale právě ten start do života je do značné míry určující pro celý život následující. Čím snazší to po materiální stránce pro maminku bude, o to větší prostor pro dítě a jeho rannou výchovu bude mít. Využijte proto moderních výdobytků doby, co nejlépe, a usnadněte si s jejich pomocí každodenní život již od narození děťátka.

Feedo je největší síť prodejen s dětským sortimentem v ČR.

Feedo pomáhá již řadu let

FeedoⓇ je součástí nejkrásnějších chvil v životě rodičů od roku 1992. Pomoc maminkám spočívá v první řadě v tom, že mají skladem neuvěřitelných stovky tisíc produktů, které potřebujete pro spokojený život s miminkem. Tento fakt je potvrzen řadou úspěchů, z nichž nejdůležitější je vítězství v anketě popularity ShopRoku v kategorii dětské zboží, a to jak roce 2017, tak i v roce 2018.

Každodenní pomoc v podobě podstatných informací týkajících se mateřství získáte také prostřednictvím Feedo blogu a seminářů. Mimo jiné tak budete mít přehled o tom, co se ve Feedo zákulisí děje. Najdete zde samozřejmě i zajímavé postřehy od skutečných maminek, které na blog přispívají.

V neposlední řadě je nutno zmínit, že Feedo spolupracuje s gynekology, pediatry a dalšími odborníky, takže poskytuje maminkám i odborné informace v podobě článků, týkajících se mateřství z různých úhlů pohledu.

Anketa

Navštívili jste už nějakou kamennou prodejnu Feedo?
80 %
0 %
20 %

Feedo prodejny

FeedoⓇ ale není jen e-shop. Je to i síť specializovaných prodejen, kde najdete vše, co budete potřebovat pro každodenní zvládnutí všech radostí a starostí kolem miminka. Jedná se o největší síť prodejen s dětským sortimentem v ČR. V současné době funguje už 6 prodejen. Čtyři prodejny najdete v Praze, jednu v Hradci Králové a jednu v Plzni.

Zboží si zde můžete v klidu osahat, vyzkoušet a porovnat. Zároveň máte možnost se dozvědět spoustu užitečných informací a získat rady od zkušených prodejních asistentů, kteří jsou připraveni pomoci vám při výběru.

Feedo si oblíbila i bloggerka Nikol Moravcová.

FeedoⓇ si pro jeho profesionalitu a spolehlivost oblíbili i nejedni slavní rodiče. Nakupuje zde herec Tomáš Dastlík, známý hlavně z nekonečného seriálu Ulice, usměvavá bloggerka Nikol Moravcová nebo herečka Aneta Krejčíková, která zazářila i coby zpěvačka v pořadu Moje tvář má známý hlas. 

Ať vás napadne cokoli, co je potřeba pro děti, ať už jsou to kočárky, autosedačky, dětské postýlky a matrace, jídelní židličky, kojenecké potřeby, plenky, výživa, kosmetika, hračky nebo oblečení, vše je připraveno pod jednou střechou na každé prodejně. Všechny prodejny zároveň slouží i jako výdejní místo pro e-shopové objednávky z Feedo.cz.

Nastávající rodiče jistě ocení pečlivě připravený seznam výbavičky. Je to v podstatě online nákupní rádce, který s vámi projde produkt po produktu a pomůže vybrat nejlepší produkty přímo vám na míru. Feedo.cz je připraveno splnit všechna vaše přání.

Připravili jsme pro vás výběr zajímavých produktů značky Petite&Mars, ať už budete právě vybírat dárky na Vánoce nebo prostě hledat to, co zrovna potřebujete pro své dítě.

Imagem

 

 

 

Skákací zvířátko Hop Hop jednorožec Lucy. Motivuje dítě k pohybu a pomáhá rozvíjet jeho motorické schopnosti. Balení obsahuje i nafukovací pumpičku.

Cena od 377,- Kč

 

Koupit

Imagem

 

 

Podložka na hraní Joy, velikost 180 x 200 cm, varianta City. Podložka je potištěná veselými motivy, samozřejmostí je protiskluzová úprava a skvělá tepelná i hluková izolace.

Cena 1550,- Kč

 

Koupit

 

Imagem

 

 

 

Cestovní postýlka Koot Lion Grey, stabilní konstrukce, pohodlná matrace o rozměrech 120 cm x 60 cm, snadno se skládá, průhledné boční stěny.

Cena od 1190,- Kč

 

Koupit

 

Imagem

 

 

 

Sportovní kočárky, které jsou vhodné do města i do terénu, jsou praktické, stabilní, snadno ovladatelné.

 

Nabídka sportovních kočárků Petite&Mars

 

 

Zdroj: Feedo.cz

Foto: Pixabay.com, Feedo.cz

Nakupujete dětskou výbavu online? Máte něco i od Feedo.cz? Podělte se o své zkušenosti s ostatními.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook