Chcete vědět, co právě dělá vaše dítě ve školce?

07.12.2020 Tereza Šilhanová Komerční sdělení

Od samého začátku se snažíme ulehčovat každodenní život maminkám a tatínkům. Stalo se vám, že jste se až ve školce z nástěnky dozvěděli, že zrovna dnes se děti fotí? Nebo že právě dnes s sebou měly mít batůžek se svačinou? Nemáte vlastně tušení, co vaše dítě ve školce celý den dělá, co probírají, co procvičují? Nyní máte možnost být se školkou neustále v online spojení! Představujeme vám unikátní mobilní aplikaci Twigsee, jejímž partnerem je právě Mom4moms.
Chcete vědět, co právě dělá vaše dítě ve školce?

V rámci našeho portálu jsme formou dotazníku na téma „Informovanost ve školkách“ zjistili, že převážná většina rodičů nedostává dostatek informací tak, jak by očekávala. 40 % rodičů je dokonce s touto skutečností nespokojeno natolik, že jsou ochotni najít pro své děti jinou školku. Až 87 % rodičů se shodovalo na tom, že by aplikaci, která dostupnost informací umožní, uvítalo. To pro nás bylo jasným signálem, abychom na aplikaci pro školky začali pracovat.

Imagem

TO MĚ ZAJÍMÁ

Rodiče a školka společně online

Ranní stres zná velmi dobře každý pracující rodič. Ve spěchu předáte plačící dítě do školky a uháníte do práce. Nakonec se ale nemůžete v klidu na nic soustředit, protože máte stále před očima svého uplakánka. Pak vám ale pípne mobil a na displeji se ukáže fotka vašeho usmívajícího se dítěte, jak si vesele staví s ostatními hrad z kostek. Spadne vám kámen ze srdce a vy se bez těchto starostí můžete vrhnout do práce.

Nebo máte prostě v práci den blbec, nepříjemný rozhovor se šéfem, další porada za pár minut a pípnutí mobilu s fotkou a informací, že vaše dítě si právě samo poprvé zvládlo zavázat tkaničky, vám okamžitě zvedne náladu.

Taky se může stát, že ráno v postýlce zjistíte, že dítěti horečkou žhnou tváře a je nutná změna plánu. Stačí jednoduše pomocí aplikace poslat do školky omluvenku. Vše je tím zařízeno, včetně odhlášení oběda, a vy se můžete plně věnovat malému marodovi.

Díky aplikaci se dozvíte, že už vaše dítě nepláče.

Foto: Pixabay.com

Náročná situace nastává, když děti odjedou na školku v přírodě. Hlavou vám víří spousty otázek. Nepláče? Jak zvládne tolik dní bez vás? Jak večer usíná? A dohlédne někdo, zda se ráno dobře oblékne? Jí tam vůbec? Všechny tyto obavy zmizí s každou novou zprávou v mobilu, kde se na vás dítě usmívá s plnou pusou, spokojené na výletě v lese, kde právě sbírají borůvky a staví domečky z mechu. A přesně tohle je benefit, který každému rodiči přinese aplikace Twigsee, protože s vědomím tohoto všeho byla vytvořena.

Anketa

Přepadají vás během dne v práci obavy, jak vaše dítě právě zvládá pobyt ve školce?
63.64 %
36.36 %

Okamžitý přístup k informacím

Učitel má možnost pomocí aplikace Twigsee posílat zprávy, fotky, novinky a praktické informace rodičům nebo vedení školky. Z hlediska bezpečnosti je zásadní, že díky aplikaci má učitel v podstatě nepřetržitě k dispozici všechny podstatné informace o dítěti, například alergie, kontakty na příbuzné, informace k vyzvedávání, léky, diety. Konkrétně se zaměřme právě na vyzvedávání. Pro dítě jde do školky výjimečně jeho dědeček. Samozřejmě někde v dokumentech dítěte je uveden jako možná osoba, která smí dítě vyzvednout. Paní učitelka ale musí najít příslušný šanon, vše vyhledat a ověřit, čas běží. Díky aplikaci jí ale stačí pár ťuknutí do mobilu, vše je jasné a dítě už odchází s dědou za ruku domů.

Aplikace Twigsee je v souladu s legislativou i s GDPR.

Foto: Pixabay.com

Digitalizace s podporou MŠMT

Aplikace Twigsee jde ruku v ruce i s novou legislativou a GDPR. Dříve byli rodiče zvyklí na papírovou formu dokumentace ve školkách, ať šlo o zápis, důležité údaje nebo informace o dítěti jako jsou diety, alergie a podobně. Různé drobné platby se prováděly v hotovosti a zásadní informace se k rodičům dostávaly čistě prostřednictvím paní učitelek, které se o nejmladší členy rodin ve školkách starají. Nyní ale školky a předškolní zařízení začínají přecházet na kompletní digitalizaci, což v loňském roce podpořilo novým nařízením MŠMT. A v tom jim může být velmi prospěšná nová mobilní aplikace Twigsee, kterou jsme ve spolupráci s vybranými školkami a rodiči vytvořili.

Twigsee - aplikace pro školky

TO MĚ ZAJÍMÁ

Twigsee již funguje

V tuto chvíli již aplikaci aktivně využívá více než 100 školek, dětských skupin a mikrojeslí. Díky úzké spolupráci s nimi systém dále dotváříme a doplňujeme. Vzniká tak komplexní a efektivní nástroj šitý na míru potřebám školek i rodičů. A to vše proto, aby bylo o naše nejmeší dokonale  postaráno a jejich cesta za vzděláním začala co nejlépe.

Vyzkoušejte Twigsee i ve vaší školce.     

ImagemFoto: Pixabay.com

CHCI VYZKOUŠET TWIGSEE V NAŠÍ ŠKOLCE

Zdroj: Twigsee.com, MŠMT

Úvodní foto: Pixabay.com

Uvítali byste každý den zprávy ze školky o tom, jak se tam vašemu dítěti daří? Diskutujte, sdílejte své názory a napište nám, jak se vám aplikace Twigsee líbí.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook