Pojďte si užít Rodinný den na Výstavišti!


Počasí se konečně umoudřilo a z azurově modré oblohy na nás dýchá léto. Nastává období plné akcí pod širým nebem se spoustou zážitků. Nedělní odpoledne 2. června bude na pražském Výstavišti patřit zábavě pro celou rodinu. Budeme tam i my!
Pojďte si užít Rodinný den na Výstavišti!

Pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy a městské části Praha 7 se v neděli 2. června 2019 koná Rodinný den. Akce odstartuje ve 13. hodin na louce za Křižíkovými pavilony (ve sodní části areálu). Novinkou pro letošní rok jsou dvě podia. K hlavnímu podiu přibude i druhé na Křižíkově fontáně, takže nálož zábavy bude dvojnásobná.

Sbírejte razítka!

Celé odpoledne bude probíhat již známá soutěž Rodinný pas. Principem bude sbírání razítek na vybraných stanovištích, pochopitelně po splnění úkolu. Rodinné pasy budou rozdávat hostesky nebo budou k dispozici na hlavním stánku u vstupu. Za každý razítky vyplněný pas dostanete dárek v podobě různých zajímavých voucherů a poukázek, nebudou chybět ani sladkosti a praktické věci jako je třeba baterka, krabička na svačinu a další.

DDM a volnočasové aktivity

Nabídka volnočasových aktivit pro děti

Svoji pestrou nabídku kroužků a aktivit představí DDM ze všech částí Prahy. Pokud ještě nemáte jasno, kam by vaše děti mohly chodit, co by je bavilo nebo nadchlo, tak zde bude jedinečná příležitost objevit skryté touhy vašich dětí. Přímo na místě si budou moci vše hned vyzkoušet nebo prohlédnout. Ať se zajímá o tanec všeho druhu, sporty všední i nevšední, nebo třeba dýchá pro jezdectví nebo lezení po stěnách. Vše najdete pohromadě v „zóně pražských DDM“.

Program na podiích

Připravený zábavný program bude probíhat na každém za dvou podií nezávisle na sobě. Představí se vám se svými dovednostmi právě děti navštěvující kroužky v Domech dětí a mládeže po celé Praze. Uvidíte mažoretky i historické tance a šerm. Na své si přijdou i milovníci folklóru. Nebudou chybět ani divadelní představení všeho druhu a hudba.

Spousta zábavy pro celou rodinu

Doprovodný program a občerstvení

Rozhodně s sebou nemusíte nést batoh s jídlem a pitím, vše bude na místě připraveno. Čeká na vás spousta sportovních aktivit, workshopů a dílen, děti se dozví i zajímavé informace z oblasti první pomoci, bezpečnosti silničního provozu, i cizích jazyků. Zábava to bude skutečně pro celou rodinu, a pokud je součástí té vaší i pejsek, určitě ho vezměte s sebou! Jen nezapomeňte vodítko.

Mom4moms bude rozdávat razítka

Ani my na takto nabité rodinné akci nemůžeme chybět! Dokonce budeme jedním ze stanovišť, kde můžete získat potřebné razítko do pasu. Najdete nás poblíž hlavního podia. Těšíme se na vás!

Zdroj a foto: vystavistepraha.eu

Jak trávíte společný čas s rodinou vy? Chodíte na podobné akce? Podělte se o své zážitky s ostatními.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook