Vstupte bez obav do naší poradny


Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje poradit od odborníka. Proto vám nabízíme odbornou PORADNU přímo u nás, zcela zdarma, i anonymně. Náš tým odborníků je připraven na vaše dotazy. Neváhejte se ptát.
Vstupte bez obav do naší poradny

Specializovaný tým odborníků

Před nedávnem přibyla na Mom4moms nová záložka PORADNA. Pojďme se společně podívat, co vše se za ní skrývá a co nabízí. Je to především možnost odborné online konzultace. Můžete se zeptat na cokoliv a za poradenské služby nic neplatíte!

Náš specializovaný tým odborníků s pestrým zaměřením vám je připraven pomoci. Pošlete nám svůj dotaz a v nejbližší době můžete čekat odpověď. V poradně vám odpovídají zkušení odborníci, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jsme si jisti, že vám s problémem pomohou, případně nasměrují vaše další kroky správným směrem.

Poradna-mom4moms-02

Poradna je rozdělena na pět základních kategorií – Výživné, Fitness a osobní rozvoj, HR, Laktace, a Zdraví a nemoci. Za každou zmíněnou oblastí stojí odborník v daném oboru, připraven poradit.

Výživné

Sem patří dotazy finanční. Například za jakých podmínek, a na jaké výživné, máte nárok, jak zažádat o porodné a co je k tomu potřeba, jaké máte možnosti, když se ocitnete v roli rodiče samoživitele. V těchto záležitostech vám poradí Bc. Lucie Hrabcová, která se v tomto oboru pohybuje a má bohaté zkušenosti z projektu VašeVýživné.cz, kde pracuje jako office manažerka.

Fitness a osobní rozvoj

Málokterá žena je spokojená s tím, jak vypadá. Zejména po tom, co s jejím tělem zacloumalo těhotenství a mateřství. Mnohdy ale stačí jen správně „nakopnout“ a dozvědět se, jak na to. Ať už se jedná o cvičení, správný jídelníček nebo vlastní sebekázeň. A přesně v tom vám poradí Tereza Plasgurová, která je sama zářným důkazem toho, co vše je možné sama se sebou dokázat.

HR

Tato kategorie zahrnuje otázky týkající se práce a personalistiky. Návrat po mateřské do pracovního procesu nemusí být vždy snadný, nechte si poradit od zkušené personalistky Kateřiny Vlkové z MAMIVI.cz. Nasměruje vás při hledání nového zaměstnání, ale také vám osvětlí vaše možnosti, pokud chcete pracovat i s malým dítětem během mateřské dovolené.

Poradna-mom4moms-03

Laktace

Tady se vám dostane odpovědí na veškeré otázky týkající se kojení, ale také nošení dětí. Jak podpořit produkci mléka, jak správně novorozence přikládat k prsu, jak správně vázat šátek, a co nosítka? K dispozici vám je zkušená laktační poradkyně a specialistka na nošení v šátku Denisa Písaříková, která je zároveň i zakladatelkou Mamalatte.cz.

Zdraví a nemoci

Mít zdravé dítě si přeje každý rodič. O to větší starosti pak přinese každé onemocnění nebo úraz. Jak si poradit s horečkou, co dělat při zvracení nebo i jak poskytnout první pomoc vám odborně vysvětlí Mgr. Šárka Honcová, se kterou se můžete setkat i osobně na našich zdravotních kurzech.   

Jak na to?

Ptáte se, jak naši poradnu využít? Jak poslat svůj dotaz? Pro vstup do Poradny a vložení dotazu vám postačí jednoduchá registrace. Můžete si vybrat, zda chcete dotaz vložit pod svým jménem anebo zůstanete v anonymitě. V krátké době potom očekávejte odpověď.

Tým se stále rozšiřuje

Jsme si vědomi, že oblastí, kde je potřeba čas od času odborná konzultace je celá řada. Právě proto neustále pracujeme na tom, aby se náš tým odborníků rozrůstal a byli jsme schopni poskytnout odpovědět i na sebezáludnější otázky.

Pokud vás něco trápí, neváhejte se zeptat. Náš odborný tým je tu pro vás!

Zdroj (foto): Pexels.com

Už jste vyzkoušeli naši poradnu? Vyměňte si své dojmy s ostatními!

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook