Vydejte se na Dětskou planetu!


Vánoční stromy už na náměstích svítí, doma si první svíčku na adventním svícnu rozsvítíme už za pár dní. Na nákup vánočních dárků už je nejvyšší čas. A dárky pro děti jsou nejdůležitější! Vydejte se i s nimi na speciální planetu plnou hraček, her a dětských potřeb. Užijte si hraní a dovádění spolu s dětmi a zároveň nakupte dárky pod stromeček!
Vydejte se na Dětskou planetu!

Celý náš vesmír se začíná točit v rytmu Vánoc. A od pátku 30. 11. do neděle 2. 12. se vánočně rozzáří Dětská planeta na pražském výstavišti v Holešovicích. Každý den od 10 do 18 hodin si můžete hrát a objevovat novinky z dětského světa. Všechno si společně s dětmi vyzkoušíte a pak můžete, tajně samozřejmě, to nejlepší koupit. Speciální veletržní ceny a slevy vám náladu ještě pozvednou!


Kuličkodráhy vedou!

Zapomínáte při stavění všemožných kuličkových drah na to, že už nejste dítětem, a vymýšlíte jako o život nové variant a pak s nadšením pozurujete hopkající kuličku? Tak pak se těšte! Trhákem je letos nadpodpozemská kuličkodráha s názvem GraviTrax®. Jde o kreativní stavebnici, která využívá gravitační sílu, kinetiku a magnetizmus. Možnosti této kuličkodráhy jsou téměř nevyčerpatelné, záleží jen na kreativitě stavitele. Na Dětské planetě si ji můžete dosytosti vyzkoušet a také koupit.

Imagem


Skákací modelína

Už jste někdy slyšeli o skákací modelíně? Je to modelína Jumping Clay, která skáče, schne na vzduchu, nemastí a je naprosto bezpečná (i při náhodném spolknutí) Je až neuvěřitelné, co lze z této modelovací hmoty vytvořit. Můžete si z ní udělat vlastního hopíka, protože modelína ve tvaru kuličky skáče. Nebo cokoli vymodelovat a nechat jen tak na vyźduchu ztvrdnout, aniž byste museli zapnout troubu. A pokud budete chtít znovu tvořit, opět ji změkčíte. Přijďte se přesvědčit o tom, že je to zcela jiná modelína, než ty, které jste zatím znali. Baví malé děti, velké děti, jejich rodiče, prarodiče i učitelky! Navíc si děti modelováním procvičí jemnou motoriku a zlepší koncentraci. Můžete ji hned vyzkoušet!


Do dětského světa nepatří jen hračky

Děti potřebují i oblečení, ani to zde nebude chybět. Třeba rostoucí dětské oblečení, které je originální, stylové, nadčasové a funkční. Pořídíte také celou výbavičku pro miminko od zavinovačky po kočárek a postýlku, přes kojící polštáře a suché bazénky s kuličkami. A co takhle veselý dětský pisoár nebo cestovní nočník? Prostě na Dětské planetě se fantazii meze skutečně nekladou!

Dětský koutek i pro nejmenší

Až budete potřebovat v klidu nakoupit to, co jste si s dětmi vyzkoušeli, tak, abyste přitom nebyli viděni, nechte své děti chvíli si hrát bez vás v dětském koutku. Nemusíte mít starch, že by se tam nudily. Bude připravena herní zóna se stavebnicemi, puzzle, zábavné hry i tvůrčí dilny. Pokud budete potřebovat v klidu přebalit nebo nakrmit ty úplně nejmladší ratolesti, pak i takový prostor je v dětském koutku připraven.

Imagem


Doprovodný program, který pobaví i starší sourozence

Připraven je samozřejmě i bohatý doprovodný program. Už se na vás těší třeba Hejblík a Hejblička, se kterými si budete moct zazpívat, trochu se rozhýbat a také se něco dozvědět o světě kolem nás. Vánoční atmosféru podtrhnou koledy v podání dětského sboru. Dále jsou na programu taneční vystoupení, divadelní představení, zajímavé besedy a spoustu dalšího.


Nebudeme chybět ani my!

Na kouzelné dětské planetě rozhodně nemůžeme chybět ani my. Mom4moms najdete ve velkém stanu a poznáte nás podle velkého množství balónků! Dozvíte se, co jste o nás třeba ještě nevěděli a máme připravenou velkou nálož zábavy.


Zdroj (foto): www.detskaplaneta.cz

Už jste někdy Dětskou planetu navštívili? Podělte se s ostatními.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook