Březnová soutěž "Péče o miminko"

1. 3. - 31. 3. 2018

Narození miminka je to nejpřevratnější, nejnáročnější a zároveň nejkrásnější, co nás v životě asi potká.  Ani všechny knížky světa nedokážou připravit na ten pocit, když poprvé držíte v náruči své vlastní miminko. Mom4moms je tu proto, aby vám pomohlo s nesnázemi, které vás mohou potkat a také proto, abyste se nikdy necítila sama. Jsme v tom společně.


V našich soutěžích často odměňujeme maminky, zaměřili jsme se na školáky i předškoláky, teď je ale načase zasoutěžit si o něco pro ty naše nejmenší.


Tentokrát můžete získat balíček krásných produktů od značky MAM nebo BABY SEBAMED. Hýčkání a péče totiž není nikdy dost.

Ceny

1. místo  balíček produktů značky MAM


2. místo balíček produktů značky BABY SEBAMED


3. místo balíček produktů značky MAM


4. místo balíček produktů značky BABY SEBAMED


5. místo balíček produktů značky MAM


6. místo balíček produktů značky BABY SEBAMED


Co balíčky obsahují?


Balíček od značky MAM tvoří Dudlík MAM Perfect Night 0-6 měsícůkterý je unikátní použitým materiálem i vzhledem. Nejnovější lékařské výzkumy se jasně shodují, čím tenčí a měkčí krček savičky je, tím menší tlak je vyvíjen na dásně a zoubky. Jelikož značka MAM vyvíjí své výrobky ve spolupráci s lékařskými odborníky, vznikl MAM Perfect Night, dudlík, díky kterému dochází ke snížení rizika křivých zoubků díky unikátní savičce, která je 4krát měkčí než většina běžných srovnatelných silikonových dudlíků, a jejíž krček je až o 60% tenčí. Díky svítícímu knoflíku dudlík ve tmě snadno naleznou děti i rodiče.


Dále v balíčku najdete Lahev MAM Anti-Colic 260 ml, 2+ měsíce. Díky silikonové savičce jemné jako pokožka je přechod od maminčina prsu k pití z lahve snadný a přirozený. Lahev MAM Anti-Colic je připravená na každé dobrodružství a je snadné ji udržovat čistou díky její samosterilizační funkci. 


Třetím skvělým dárkem je Kousátko MAM Mini Cooler & Clip, 2+ měsíce. Kousátko Mini Cooler masíruje, uvolňuje a uklidňuje – děti tak mohou pokračovat v objevování světa okolo sebe. Kousání speciální žvýkací části trénuje ústní svaly a inovační tvar dosahuje i na zadní zoubky. Pásek díky zapínání na suchý zip pevně drží na oblečení, proto je kousátko neustále k dispozici a lze ho flexibilně připevnit.


Imagem  Imagem   Imagem


 


V balíčku produktů značky Baby sebamed najdete Dětský balzám na rty. Balzám díky ochrannému lipidovému komplexu rty chrání a udržuje je jemné a zdravé, navíc vitamín E a bambucké máslo předchází podráždění způsobenému slinami nebo používáním dudlíku. 


Druhým dárkem je Dětská mycí emulze extra jemná, která je ideální pro každodenní mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště, čímž upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky. Je 100% bez mýdla a alkalických složek. Obsahuje sacharidový tenzidový komplex, který zajišťuje velmi jemné mytí a podporuje ochranu pokožky před vysoušením, a alantoin pro zklidnění pokožky. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin.


Další všcí v balíčku je Baby sebamed Dětský krém extra jemný, který je doporučován pro extrémně suchou a citlivou pokožku a také do mrazivého či vlhkého počasí. . Krém je vhodné používat na místa, kde dochází k poškozování kůže (např. kolínka, krk), ale lze jej rovněž použít obličej, tělo i pokožku pod plenami. Pomáhá předcházet vzniku opruzenin v oblasti plenek, stimuluje hojení a upevňuje odolnost citlivé dětské pleti. Součástí složení jsou panthenol, alantoin, heřmánkový extrakt a hydratační a ochranný komplex, který zklidňuje a podporuje regeneraci podrážděné kůže. Krém se snadno nanáší a rychle se vstřebává.


Imagem ImagemImagem

Pravidla

Odpovězte na otázky a udělejte svým dětem radost! 


Oceněna bude každá pátá soutěžící, která zodpoví všechny otázky správně a umístí se na výherní pozici.


Pro účast v soutěži musíte být zaregistrovaná na webu Mom4moms.cz.


 


Imagem                    Imagem


 


 


Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Bohužel, soutěž již skončila

Jak zní heslo značky MAM?

Jaké průměrné pH má zdravá pokožka?

Co je pro dětské dásně a zoubky podle studií zdravé?

Kterou hojivou látku najdete v jemném krému Sebamed?

Telefon


Umístění Jméno Příjmení Cena
1. Jana Joudlová balíček produktů značky MAM
2. Aneta Sluková balíček produktů značky BABY SEBAMED
3. Zuzik Juříčková balíček produktů značky MAM
4. Olga Pokorná balíček produktů značky BABY SEBAMED
5. Kateřina Silber balíček produktů značky MAM
6. Daniela Kadlecová balíček produktů značky BABY SEBAMED

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook