Listopadová soutěž "Výbava pro miminko" s MAM a Baby sebamed

1. 11. - 30. 11. 2018

Je tu start nového měsíce a s ním i nová soutěž! Tentokrát zase potěšíme ty nejmenší. 


Získat můžete balíčky od značek MAM a Baby sebamed, které vám usnadní péči o miminko.


Hlavní cenou této soutěže je skvělý dárkový set. Jaký slogan na téma "Výbava pro miminko" by vás nejvíce zaujal? Vymyslete nejlepší upoutávku a set od MAM bude váš!

Ceny

1. místo HLAVNÍ CENA ZA NEJLEPŠÍ SLOGAN - dárkový set od značky MAM


2. místo  balíček produktů značky MAM


3. místo balíček produktů značky BABY SEBAMED


4. místo balíček produktů značky MAM


5. místo balíček produktů značky BABY SEBAMED


6. místo balíček produktů značky MAM


7. místo balíček produktů značky BABY SEBAMED


 


Dárkový set od MAM


MAM Dárkový set pro novorozence je ideální dárkem pro nastávající maminku. Set obsahuje 2x lahvičku Anti-Colic 160 ml, 1x lahvičku Anti-Colic 260 ml, 1x dudlík Start (0-2 měsíce) a 1x Clip s páskem na dudlík.


Imagem


Co obsahují balíčky?


Dudlík MAM Perfect Night 0-6 měsíců


Nejnovější lékařské výzkumy se jasně shodují, čím tenčí a měkčí krček savičky je, tím menší tlak je vyvíjen na dásně a zoubky. Jelikož značka MAM vyvíjí své výrobky ve spolupráci s lékařskými odborníky, vznikl MAM Perfect Night, dudlík, díky kterému dochází ke snížení rizika křivých zoubků díky unikátní savičce, která je 4krát měkčí než většina běžných srovnatelných silikonových dudlíků, a jejíž krček je až o 60% tenčí. Díky svítícímu knoflíku dudlík ve tmě snadno naleznou děti i rodiče.


Lahev MAM Anti-Colic 160 ml, 0+ měsíce


O 80 % méně kolik díky unikátnímu vývoji od designového studia MAM. Díky silikonové savičce jemné jako pokožka je přechod od maminčina prsu k pití z lahve snadný a přirozený. Lahev MAM Anti-Colic je připravená na každé dobrodružství a je snadné ji udržovat čistou díky její samosterilizační funkci. Vědecky prokázáno a testováno každodenním životem!


MAM Box na sušené mléko


Box na umělou výživu se skládá ze spodní části se 3 přihrádkami a z krytu se 3 odklápěcími víčky. Přihrádky jsou určené pro velké porce kojenecké mléčné výživy (až 40 g/přihrádka). Odklápěcí víčka umožňují snadné plnění a jednoduché otevírání a zavírání. Box je vhodný pro všechna hrdla lahví, jelikož díky velkým rohovým otvorům lze sušené mléko úplně vysypat. Má extra plochý tvar, a proto se vejde do každé tašky. Je tedy ideální pro použití doma i při cestování


 


     Imagem  Imagem Imagem


 


Baby sebamed Dětský pleťový krém


Dětský pleťový krém je doporučován pro použití na oblast pleti kolem úst podrážděné slinami a celý obličej. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Hydratační komplex předchází vysušení, zvyšuje ochrannou funkci pleti před škodlivými vlivy okolního prostředí a zjemňuje dětskou pokožku. Krém se snadno nanáší a rychle vstřebává. Panthenol a lipidová složka podporují ochranu před podrážděním pleti kolem úst, které jsou v kontaktu se slinami. Vitamin E chrání před škodlivými vlivy okolního prostředí. Součástí složení je alantoin, který napomáhá regeneraci podrážděné pleti.


Baby sebamed Dětská mycí emulze extra jemná


Dětská mycí emulze extra jemná od značky Baby sebamed je ideální pro každodenní mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště, čímž upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky. Je 100% bez mýdla a alkalických složek. Obsahuje sacharidový tenzidový komplex, který zajišťuje velmi jemné mytí a podporuje ochranu pokožky před vysoušením, a alantoin pro zklidnění pokožy.


Baby sebamed Dětský krém extra jemný


Dětský krém extra jemný je doporučován pro extrémně suchou a citlivou pokožku a také do mrazivého či vlhkého počasí. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Krém je vhodné používat na místa, kde dochází k poškozování kůže (např. kolínka, krk), ale lze jej rovněž použít obličej, tělo i pokožku pod plenami. Pomáhá předcházet vzniku opruzenin v oblasti plenek, stimuluje hojení a upevňuje odolnost citlivé dětské pleti. Součástí složení jsou panthenol, alantoin, heřmánkový extrakt a hydratační a ochranný komplex, který zklidňuje a podporuje regeneraci podrážděné kůže. Krém se snadno nanáší a rychle se vstřebává.   


Imagem          Imagem              Imagem

Pravidla

Odpovězte na otázky a udělejte svým dětem radost! 


Oceněna bude každá desátá soutěžící, která zodpoví všechny otázky správně a umístí se na výherní pozici.


Hlavní cenu - dárkový set od značky MAM získá soutěžící s nejlepším sloganem na propagaci produktů pro miminka. 


Pro účast v soutěži musíte být zaregistrovaná na webu Mom4moms.cz.


 


                    Imagem      Imagem


 


 


 


 


Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Bohužel, soutěž již skončila

Proč je hodnota pH 5,5 v produktech Baby sebamed tak důležitá?

Čím je nová lahev Anti-Colic výjimečná?

Jaký je rozdíl mezi dětskou pokožkou a pokožkou dospělého?

Jaký slogan na téma "Výbava pro miminko" by vás nejvíce zaujal? Vymyslete nejlepší upoutávku.

Telefon


Všem vítězkám velmi gratulujeme k výhře!

Pro více infomací o předání cen nás kontaktujte na e-mailu krejzlova@mom4moms.cz.

 

Umístění Jméno Cena
1. Eva Zemanová dárkový set od značky MAM
2. Nikola Horalíková balíček produktů značky MAM
3. Karolina Chládková balíček produktů značky BABY SEBAMED
4. Simona Marková balíček produktů značky MAM
5. Lucie Chmielová balíček produktů značky BABY SEBAMED
6. Zdenka Podroužková balíček produktů značky MAM
7. Šárka Morávková balíček produktů značky BABY SEBAMED