Srpnová soutěž "Kdo si hraje, nezlobí! Ani v létě!"

1. 8. - 31. 8. 2019

I když se prázdniny přehouply do své druhé poloviny, nepolevujeme! Na srpen jsme pro vás připravili společně se značkou Ella a Max a Pěnovéhračky.cz soutěž na barevné vlně! Knížky Ella a Max jsou správnou volbou, pokud se chystáte na dlouhé cesty letadlem nebo autem, máte doma zvídavé neposedy nebo si rádi s dětmi jen tak ve stínu stromů prohlížíte knížky. 


Za certifikovanými pěnovými produkty z materiálu VYLEN®  nemusíme cestovat moc daleko, navrhují se, vyvíjí se i vyrábí od A do Z v Čechách! Motivy všech výrobků jsou hravé a příjemné na omak. Materiál je pevný, odolný s dlouhou životností.

Ceny

1. místo: 9 KUSŮ PODLAHOVÝCH PUZZLE MINIDECKFLOOR dle vlastního výběru


Podlahové puzzle z českého materiálu, který firma VYLEN® sama vyrábí. Materiál je hutný a oproti jiným se netrhá. Maminky si je chválí, protože podlahy jsou prakticky bezúdržbové. Navíc nadčasový design hezky vypadá i v pokoji školáka. Vybírat můžete z 25 barev a kombinovat čisté puzzle s puzzle s motivy například zvířátek. Jednotlivé díly si můžete postupně dokupovat a rozšiřovat podlahu dle potřeby. Rovněž lze dokoupit rohové a okrajové díly.


Imagem


2.- 3. místo: PŘÍBĚHY PRO DĚTI, KTERÉ SE NEBOJÍ BÝT VÝJIMEČNÉ


Björk, Whoopi Goldbergová, Andy Warhol, Andrea Bocelli a mnozí další... ti všichni se už jako malí odvážili být nějakým způsobem „jiní“. Není třeba nechat se svazovat nějakými předsudky nebo omezovat škatulkami. Můžeš být dívka a milovat zápas nebo můžeš být chlapec a zhlédnout se v baletu! I když zrovna nevypadáš jako žádný z vědců, které znáš, co když jednou právě ty objevíš něco převratného? Sto mimořádných příběhů známých i neznámých mužů a žen, kteří byli kdysi dětmi, jež uměly snít a dokázaly si své sny splnit.


Imagem


4. místo: KOČKY V AKCI! – NEUVĚŘITELNÉ KOČIČÍ PŘÍBĚHY


Ne nadarmo se říká, že kočky mají devět životů. Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! Ovšem tahle knížka jim to konečně jaksepatří vynahradí. Ve více než třiceti příbězích, které tu najdete, totiž hrají prim samí kočičí hrdinové a hrdinky. 


Imagem


5. místo: STAVBY NAD A POD ZEMÍ – VELKOFORMÁTOVÁ ROZKLÁDACÍ KNIHA


Ve městě se hodně staví. Ale není stavba jako stavba! Některé šplhají do velkých výšek, jiné vznikají hluboko pod zemí. A co teprve takový most – jak se vlastně staví most přes řeku? V této knížce navštívíte stavbu výškové budovy nového hotelu, zúčastníte se prací na stavbě mostu přes řeku a podíváte se hluboko pod zem, jak vzniká tunel metra. Tak hurá na stavbu!


Imagem


6. místo: DOPRAVA NAD A POD ZEMÍ – VELKOFORMÁTOVÁ ROZKLÁDACÍ KNIHA


Existuje tolik nejrůznějších dopravních prostředků! A každý z nich má jiný úkol. Některá vozidla mají kola a jezdí po silnicích, jiná se posunují vpřed či vzad po kovových pásech a některá se umějí dokonce vznést a létat! Prostřednictvím této knížky se seznámíte s mnohými z nich. Zavítáte na letiště, prosvištíte dálnicí a navštívíte nádraží. Hurá, jedeme!


Imagem


7. místo: PĚNOVÁ ZVÍŘÁTKA DO VANY VYLEN® s motivem vodní zvířátka


Pěnová zvířátka milují vodu! Jsou vyrobená z perfektního nenasákavého materiálu, proto krásně plují po hladině. Stačí je namočit a lehce je přilepíte na okraj vany nebo na kachličky a Vaše dítě má ve vaně kamarády!


Imagem


8. místo: PĚNOVÁ ZVÍŘÁTKA DO VANY VYLEN® s motivem domácí zvířátka


Pěnová zvířátka jemně rozvíjí dětskou motoriku a děti se učí s jejich pomocí poznávat tvary, barvy i názvy zvířátek.


Imagem


9. místo: PĚNOVÁ ZVÍŘÁTKA DO VANY VYLEN® s motivem lesní zvířátka


Pořiďte dětem jejich první malou ZOO. Hra s pěnovými zvířátky je vhodná na doma, do vany i na ven.


Imagem


10. místo: PĚNOVÁ ZVÍŘÁTKA DO VANY VYLEN® s motivem mořská zvířátka


Pěnová zvířátka milují vodu! Jsou vyrobená z perfektního nenasákavého materiálu, proto krásně plují po hladině. Stačí je namočit a lehce je přilepíte na okraj vany nebo na kachličky a Vaše dítě má ve vaně kamarády!


Imagem


11. místo: PĚNOVÁ ZVÍŘÁTKA DO VANY VYLEN® s motivem zvířátka a mláďátka


Zvířátka jsou vyrobená ze zdravotně nezávadného materiálu a nekoušou! :)


Imagem

Pravidla

Odpovězte správně na všechny otázky a vyhrajte!


 


Oceněn bude každý pátý soutěžící, který zodpoví všechny otázky správně a umístí se na výherní pozici.


 


Pro účast v soutěži musíte být zaregistrován na webu Mom4moms.cz.


Imagem                Imagem

 

Bohužel, soutěž již skončila

1. Kde se vyrábí pěnové puzzle značky pěnovéhračky.cz z materiálu VYLEN?

2. Kdo je autorem knihy KOČKY V AKCI! - Neuvěřitelné kočičí příběhy

3. Z kolika motivů můžete vybírat pěnová zvířátka do vany

4. Jaká je minimální výše objednávky v obchodě Presco Group pro dopravu zdarma? 

Telefon


Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook