Zářijová soutěž "Z lásky pro citlivou pokožku"

1. 9. - 30. 9. 2019

Všichni víme, jak zranitelná je pokožka miminek a jak ji dokážou potrápit nešetrné kosmetické přípravky. Proto jsme si pozvali na pomoc odborníka na citlivou pleť, kosmetiku Mixa, která se specializuje na citlivou pokožku již téměř 100 let. 


Skvělou péči o citlivou pokožlu si zaslouží nejen miminka, ale i maminky! Mixa představuje novinku z řady produktů Hyalurogel, která nabízí produkty pečující o dehydratovanou pokožku: noční péči, která regeneruje v průběhu noci a zanechává tak pleť vyživenou a hebkou na dotek. 


Francouzská značka Mixa si vybudovala své jméno díky mnoha výzkumům a dlouholetým zkušenostem s péčí o citlivou pokožku. Všechny přípravky jsou hypoalergenní, neobsahují parabeny, nebo další potenciálně dráždivé složky.

Ceny

1.- 15. místo: Balíček kosmetiky Mixa pro miminko a maminku 


Baliček obsahuje: 


Mixa sprchový gel a šampon 2v1 pro děti 


Extra vyživující mycí gel na tělo a vlásky pro šetrné mytí jemných dětských vlásků a těla. Gel obsahuje olej ze sladkých mandlí, který se už od pradávna používá pro svůj blahodárný vliv na zdraví a krásu. Pomáhá vyživovat, chránit a zvláčňovat pleť. Je velice bohatý na vitamin E, nenasycené mastné kyseliny, proteiny, draslík a zinek. Má proto velice pozitivní efekt i na citlivou pleť.


Velmi jemné složení gelu, bez mýdla, šetrně čistí tělo i vlásky vašeho děťátka. Dětský gel je obohacen o mandlový olej, hydratuje a vyživuje pokožku.


Výsledek: Pokožka je vláčná, vlásky jsou rozmotané, hebké a září zdravím. Gel minimalizuje riziko alergických reakcí a nepálí v očích!


 


Mixa HYALUROGEL noční krém


Noční intenzivní hydratační péče Hyalurogel Night byla speciálně vyvinuta pro potřeby unavené citlivé pleti se sklonem k vysušení. Její složení kombinuje sílu vyživujícího Iničkového oleje, kyseliny hyaluronové a sedmiprocentního glycerinu.


Lničkový olej se získává ze stejnojmené rostliny
a pomáhá pleť zklidnit. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí pleti a její přední vlastností je, že dokáže vázat množství vody odpovídající až 1000násobku své hmotnosti, a pomáhá tak zlepšovat hydrataci pokožky. Složení této noční péče obsahuje zároveň 7 % glycerin, jež nejenže zvláčňuje povrch pokožky, ale také zlepšuje její celkový vzhled.


Krémová textura nočního krému vytváří na pleti ochrannou vrstvu, díky které péče proniká během noci do jejích vrstev a pomáhá regenerovat kožní bariéru oslabenou během dne nejrůznějšími vnějšími vlivy. Ošetřená pleť tak vypadá po celé noci jako nová,  a to dokonce i po krátkém spánku. Pleť je hladší, vyplněná, zářivá a připravená na nový den. Pro kompletní péči o pleť používejte spolu s dalšími produkty z řady Hyalurogel.


Imagem

Pravidla

Odpovězte správně na všechny otázky a vyhrajte!


Oceněn bude každý pátý soutěžící, který zodpoví všechny otázky správně a umístí se na výherní pozici.


Pro účast v soutěži musíte být zaregistrován na webu Mom4moms.cz.


Imagem

 

Velmi gratulujeme všem výhercům zářijové soutěže "Z lásky pro citlivou pokožku!"

Balíček kosmetiky pro miminko a maminku získávají 

1 Jana Joudlová
2 Hana Pášová
3 Lucie Pokorná
4 Ladislava Stefanovská
5 Alena Příhodová
6 Běla Kraidlová
7 Jiřina Kummerová
8 Miluše Šafránková
9 Milča Uhříková
10 Jaroslava Ćirlićová
11 Vendula Janků
12 Vlasta Novická
13 Sylva Tomková
14 Jana Müllerová
15 Lenka Barnišinová

Přejeme příjemné podzimní dny s říjnovou soutěží "Zářivá pleť i na podzim"!

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook