O nás

Mom4moms je místem, které má maminkám (a tatínkům) ulehčit jejich každodenní život a nabídnout na jednom místě vše, co by mohli pro sebe a své děti potřebovat. Díky nám můžete využívat služby jiných maminek nebo nabízet ty své a přilepšit tak rodinnému rozpočtu, můžete nakupovat či prodávat zboží, sdílet zážitky, získávat informace či naopak svými zkušenostmi pomáhat jiným, scházet se, bavit se, chatovat a rozvíjet sebe i své ratolesti.

Podívejte se, kdo za celým projektem stojí ;-)

 

Vanda Seidelová

Bc. Vanda Horáčková Seidelová

Zakladatelka / CEO

Vystudovala jsem mezinárodní vztahy a diplomacii, absolvovala semestr na univerzitě v italské Bologně, pracovala na pomezí politiky a byznysu v Praze, v Pekingu i v USA. Nakonec jsem se usadila a vdala doma v Praze. Jako pracující mamince mi ale chyběly některé služby, na které jsem byla v zahraničí zvyklá. Podpora pracujících maminek v ČR funguje úplně jinak než jinde, a tak jsem se rozhodla založit komunitní portál a zkusit to vše udělat tak trochu jinak. Investovala jsem mnoho času, energie i financí, postavila silný tým profesionálů ve svých oborech a společnými silami nyní každý den pracujeme na všem, co Mom4moms nabízí. V projektu se věnuji hlavně IT a strategickému vývoj, ale také nastavování celkového směřování projektu a jednotlivých oblastí a k tomu ještě zajišťuji celkové vedení a financování.

Ve volném čase (kterého tedy moc nemám :D ) ráda cestuji, vzdělávám se, hraji fotbal a squash a především aktivně trávím čas se svým dvouletým synem Filípkem, manželem a našimi rodinami.

Pavel Seidel

Ing. Pavel Seidel

CFO

Pocházím ze severních Čech, vystudoval jsem ekonomii na VŠ v Brně a kariéra mne zavedla přes Slovensko a Plzeň až do Prahy. Celý život se pohybuji ve světě ekonomiky, financí a účetnictví a dceři dlouhodobě konzultuji ekonomickou stránku všech jejích projektů. Spolupráce s dcerou kombinuje příjemné s užitečným. Mom4moms je projekt, který pomáhá a mění život maminek k lepšímu, a to mne velmi naplňuje. Celý život jsou pro mne vlastní děti a rodina na prvním místě. Navíc, před dvěma lety jsem se stal dědečkem malého Filípka, a tak je mi M4M ještě o to bližší. Ve volném čase rád cestuji, trávím čas s rodinou, jezdím na kole a hraji stolní tenis.

 

Lidka Wrbisová

Bc. Lidka Worbisová

Business and Marketing Manager

Již více než 11 let působím v obchodu a přes 7 let v marketingu. Získala jsem zkušenosti z českých i nadnárodních firem podnikajících v různých oblastech. V roce 2015 jsem založila firmu WORBIS zaměřenou na poskytování služeb okolo komunikace. Znalosti z Karlovy univerzity a Masarykovy univerzity v oblastech psychologie a obchodního práva aktivně využívám v praxi.

Portál Mom4moms má potenciál stát se komplexním poskytovatelem služeb pro rodiče, který na trhu zatím chybí. Mým úkolem je pomoci portál postavit na zdravých základech a informovat rodiče o nových skvělých funkcích.

Lucie Krejzlová

Lucie Krejzlová

Senior Business Specialist

Je mi 22 let, žiji v Praze a studuji na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Mám vášeň pro fotografování, psaní, sport a objevování nových míst. Mým druhým domovem jsou kavárny, kde pracuji, trávím čas s kamarády i odpočívám.

V Mom4moms jsem nejprve byla „holka pro všechno možné“ a dnes jsem holka přes obchod. Komunikuji s partnery a zajišťuji ceny do soutěží, abychom vás každý měsíc překvapili něčím pěkným. Sice sama ještě máma nejsem, ale projektu Mom4moms fandím, jako kdybych byla.

 

Alice Kyzrová

Alice Kyzrová

Event and Marketing Assistant

Pro Mom4moms se starám o sociální sítě. Před pár lety jsem se setkala s Lidkou Worbisovou, která mě naučila, jak se o sociální sítě starat a spravovat je. Marketing mě velmi zajímá a baví. Ráda poznávám nové lidi a jejich názory. Baví mě sdílet zkušenosti, rady a nápady. Vidím v mé práci poslání rozesmát svět maminek a tatínků, kteří zažívají své nejláskyplnější a zárověn nejstarostlivější období.

Během toho studuji uměleckou truhlařinu, řezbářství a restaurování nábytku, k čemuž jsem se dostala během studií na vysoké škole. Jsem ten případ, co šel z vysoké školy zpátky na střední, přesněji z politologie na truhlařinu. V současné době si dodělávám studia na vysoké škole.

Ing. Tereza Šilhanová

Ing. Tereza Šilhanová

Šéfredaktorka

Narodila jsem se v Brně a tam jsem i vystudovala chemickou fakultu VUT. Ke studiu chemie mě přivedly klikaté cesty osudu, ale už od začátku jsem věděla, že moje srdce bije pro psaní a češtinu. Ale já prostě nikdy z boje jen tak neutíkám, i když je sebetěžší. A tak jsem se po úspěšném studiu vrhla na marketing, kde jsem svou touhu po psaní začala naplňovat. V současné době žiji v Praze a jsem maminkou dvojčátek Haničky a Emičky. Díky tomu a své akční povaze jsem hlubokou studnou nevšedních zážitků, zkušeností a tipů, o které se díky spolupráci s Mom4moms s vámi ráda podělím. Své vzácné volné chvíle věnuji cestování a toulkám po krásách naší země, divadlu, fotografování a všem možným zimním aktivitám.

Alexandra Fiedlerová

K. A. Vyternová, DiS.

Redaktorka

Na Vyšší odborné škole publicistiky jsem vystudovala fotografii, ale během školních praxí jsem se bavila psaním. Už od základní školy strašně ráda píši téměř cokoli. V posledních letech dávám dohromady hlavně deníčky svých dětí. Mám tříletého syna a roční dceru.

V Mom4moms si užívám spojení svého koníčku a hlavní životní role maminky. Ráda se dělím o své zkušenosti. Tam, kde zkušenosti chybí, sháním k článkům informace a sama se tak učím, co ještě nevím. Tuším, že pro řadu nově získaných znalostí ještě najdu uplatnění. Mými dalšími koníčky jsou historie, cestování, zpěv a vůbec umění všeho druhu.

Ing. Renáta Šejnová

Ing. Renáta Šejnová

Redaktorka

Při studiu mezinárodních vztahů jsem snila o velké kariéře v Bruselu. Těsně po promoci se mi však narodil syn a já zjistila, že péče o něj mě naplňuje. Domácí pohoda, vaření a rozvíjení syna, to všechno mě moc bavilo, ale protože jsem akční tvor, cítila jsem potřebu se dál realizovat. Proto jsem se vrhla na studium marketingu a managementu, během nějž se mi narodil druhý syn.

Po mateřské mne zlákal online marketing a po pár měsících a textech jsem se definitivně našla v psaní. Jsem žena upovídaná a sdílná, proto mě zaujala možnost mluvit o rodičovství s větší skupinou maminek u Mom4moms. Zde pro vás píši články o tom, co vás zajímá a s hrnkem kafe se snažím dělat věci srdcem.

Joanna Mazal Žaganová

Joanna Mazal Žaganová

Redaktorka

Je mi skoro 30, jsem vdaná a už víc než rok jsem máma...tak to jsem já, Joanna, těší mě.
Dcera i manžel jsou perfektní parťáci, takže mám čas i na svoje hobby. Šiju, vyrábím všelijaké více či méně užitné věci do domácnosti, sem tam organizuji nějakou oslavu, fotím a v neposlední řadě píšu. Moje povolání, herectví a sociální práce, jsem prozatím pověsila na hřebík a užívám si rodičovskou dovolenou. Jelikož jsem kreativec, duše nespoutaná a chci, aby život byl pestrobarevný, jsem ráda, že můžu být součástí Mom4moms.

Stanislava Šulcová

Ing. arch. Stanislava Šulcová

CIO

Vystudovala jsem architekturu a pozemní stavitelství na ČVUT FSV v Praze, kde si v současnosti dále doplňuji doktorské studium ve stejném oboru. U toho působím jako projektová manažerka a CEO ve firmě INNOIT, která se zabývá tvorbou webových stránek. A právě to mě pojí s Mom4moms, kde dohlížím na IT podporu. Testuji chod webu a navrhuji vylepšení. Dá se říct, že jsem jako pára, která zajišťuje, aby vše běželo tak, jak má. Jednou budu i cílovou skupinou a tímto způsobem chci maminkám a tatínkům ulehčit práci a nabídnout funkční a zajímavý portál.

Lukáš Kutílek

Bc. Lukáš Kutílek

SW Architect

Po dokončení studia informačních technologií na ČVUT FIT v Praze jsem zůstal v tomto oboru a působím jako senior PHP programátor a CEO u agentury INNOIT, která vytváří webové stránky a aplikace. Baví mě focení a programování, což využívám při práci pro Mom4moms, kde mám na starost návrh architektury celého portálu a zajišťuji jeho funkčnost a UX.

 

Miroslav Carda

Miroslav Carda

Programátor

Po úspěšném ukončení pražské průmyslovky jsem se zaměřil na obor IT a v současnosti působím jako senior PHP programátor v agentuře INNOIT zabývající se tvorbou webů a webových aplikací. Mezi mé záliby patří informační technologie, programování a sestavování dronů a 3D tiskáren. To všechno využívám při své práci pro Mom4moms když zajišťuji funkčnost a celý chod portálu. Jsem IT podpora a programátor v jednom. Kolegové o mě říkají, že v oblasti práce jsem ochotný udělat kdykoliv pro kohokoliv cokoliv, což se klientům moc líbí.

Nikola Petrová

Nikola Petrová DiS.

Grafik

Vystudovala jsem Vyšší odbornou reklamní školu Orange Factory, která navazovala na mé již umělecké středoškolské vzdělání. Malbě, grafice a umělecké tvorbě se věnuji od dětství až do teď. Mám ráda barvy, módu, minimalismus a léto. Pro M4M dělám vše, co se týká grafiky. Především pracuji na grafice pro měsíční soutěže, navrhuji poukázky, vizitky, věci pro web či dárkové kartičky. Skoro před dvěma lety jsem se stala maminkou naší holčičky Nelinky, a tak pracovat pro M4M je mi blízké.