O nás

Mom4moms je místem, které má maminkám (a tatínkům) ulehčit jejich každodenní život a nabídnout na jednom místě vše, co by mohli pro sebe a své děti potřebovat. Díky nám můžete využívat služby jiných maminek nebo nabízet ty své a přilepšit tak rodinnému rozpočtu, můžete nakupovat či prodávat zboží, sdílet zážitky, získávat informace či naopak svými zkušenostmi pomáhat jiným, scházet se, bavit se, chatovat a rozvíjet sebe i své ratolesti.

Podívejte se, kdo za celým projektem stojí ;-)

 

Vanda Seidelová

Bc. Vanda Horáčková Seidelová

Zakladatelka / CEO

Vystudovala jsem mezinárodní vztahy a diplomacii, absolvovala semestr na univerzitě v italské Bologně, pracovala na pomezí politiky a byznysu v Praze, v Pekingu i v USA. Nakonec jsem se usadila a vdala doma v Praze. Jako pracující mamince mi ale chyběly některé služby, na které jsem byla v zahraničí zvyklá. Podpora pracujících maminek v ČR funguje úplně jinak než jinde, a tak jsem se rozhodla založit komunitní portál a zkusit to vše udělat tak trochu jinak. Investovala jsem mnoho času, energie i financí, postavila silný tým profesionálů ve svých oborech a společnými silami nyní každý den pracujeme na všem, co Mom4moms nabízí. V projektu se věnuji hlavně IT a strategickému vývoji, ale také nastavování celkového směřování projektu a jednotlivých oblastí a k tomu ještě zajišťuji celkové vedení a financování.

Ve volném čase (kterého tedy moc nemám :D ) ráda cestuji, vzdělávám se, hraji fotbal a squash, a především aktivně trávím čas se svým čtyřletým synem Filípkem, manželem a našimi rodinami.

Imagem

Kateřina Dobrovolná

COO

Od malička mě bavila práce s lidmi. Od prvních brigád, kdy jsem prodávala přírodní kosmetiku, přes práci tajemníka v amatérském DDS Radar, kde hraji do teď, až po práci v gastronomii či CS jsem se dostala až k HR, kde mě baví kontinuální sebevzdělávání se. Učit se novým věcem a přijímat výzvy je to, co mě těší a nabíjí. A Mom4moms výzva rozhodně je. Navíc jsem teď maminkou malého Adama a to bližší mi téma mateřství a vše ostatní s ním spojené je.

Pavel Seidel

Ing. Pavel Seidel

CFO

Pocházím ze severních Čech, vystudoval jsem ekonomii na VŠ v Brně a kariéra mne zavedla přes Slovensko a Plzeň až do Prahy. Celý život se pohybuji ve světě ekonomiky, financí a účetnictví a dceři dlouhodobě konzultuji ekonomickou stránku všech jejích projektů. Spolupráce s dcerou kombinuje příjemné s užitečným. Mom4moms je projekt, který pomáhá a mění život maminek k lepšímu. Celý život jsou pro mne vlastní děti a rodina na prvním místě. Navíc, před čtyřmi lety jsem se stal dědečkem malého Filípka, a tak je mi M4M ještě o to bližší. Ve volném čase rád cestuji, trávím čas s rodinou, jezdím na kole a hraji stolní tenis.

Imagem

Daniel Med

Projekt Manager

Ze studia sportovního managementu na UK FTVS a kariéry bubeníka mě život postavil před výzvu zvanou Mom4moms. Přestože sám s rodičovstvím zkušenosti zatím nemám, vnímám to jako velmi zásadní téma a velkou zodpovědnost. Vytvářet zajímavý online prostor, který rodiče podporuje a usnadňuje jim každodenní život, považuji za důležitý přínos a taková práce mi dává smysl. A je ta zároveň i ta největší odměna za odvedenou práci – dělat něco, co pomáhá lidem.

Nikola Petrová

Nikola Petrová DiS.

Grafik

Vystudovala jsem Vyšší odbornou reklamní školu Orange Factory, která navazovala na mé již umělecké středoškolské vzdělání. Malbě, grafice a umělecké tvorbě se věnuji od dětství až do teď. Mám ráda barvy, módu, minimalismus a léto. Pro M4M dělám vše, co se týká grafiky. Především pracuji na grafice pro měsíční soutěže, navrhuji poukázky, vizitky, věci pro web či dárkové kartičky. Skoro před dvěma lety jsem se stala maminkou naší holčičky Nelinky, a tak pracovat pro M4M je mi blízké.

Imagem

Lucie Fricová

Social Media Executive

Starám se o sociální sítě Mom4moms. Jsem máma. Po narození dcery jsem zjistila, že slovo RODINA a DOMOV dostává nový rozměr. Dlouhá léta je mým velkým koníčkem fotografování a právě přes fotografie jsem se dostala ke správě sociálních sítí. Baví mě cokoliv tvořit. Dokážu trávit hodiny nad různými DIY projekty, které slouží jako dárky, vychytávky nebo dekorace do bytu. Ráda se nořím do aktuálních trendů a v tabletu mám nekonečně dlouhou nástěnku tipů a vylepšení, které bych chtěla zakomponovat do svého života. Občas si přeju, aby měl den 48 hodin.

Gabriela Šanovcová

Gabriela Šanovcová

Redaktorka

Jsem obyčejná ženská s tisícem zájmů. Svůj čas nedělím na pracovní a volný, protože dělám to, co mě baví, a do každé práce se zakusuji s chutí. V posledních letech mne zaměstnávají především děti, dům, zahrada. Jsem hravá a kreativní, proto další mou náplní práce je vymýšlení, organizace i realizace všemožných volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé. Ráda se vzdělávám ve všech oblastech života, zpívám, výzvy přijímám s otevřenou náručí, ale nejvíce mne těší, když mohu pomáhat lidem, fauně i flóře. Možná právě to mne přivedlo k Mom4moms. Rozšíření okruhu lidí, se kterými přicházím do kontaktu, znamená také širší oboustranné předávání zkušeností. Když se lidé mohou vzájemně takto obohatit, je to nedocenitelná výhra.

Stanislava Šulcová

Ing. arch. Stanislava Šulcová

CIO

Vystudovala jsem architekturu a pozemní stavitelství na ČVUT FSV v Praze, kde si v současnosti dále doplňuji doktorské studium ve stejném oboru. U toho působím jako projektová manažerka a CEO ve firmě INNOIT, která se zabývá tvorbou webových stránek. A právě to mě pojí s Mom4moms, kde dohlížím na IT podporu. Testuji chod webu a navrhuji vylepšení. Dá se říct, že jsem jako pára, která zajišťuje, aby vše běželo tak, jak má. Jednou budu i cílovou skupinou a tímto způsobem chci maminkám a tatínkům ulehčit práci a nabídnout funkční a zajímavý portál.

Lukáš Kutílek

Bc. Lukáš Kutílek

SW Architect

Po dokončení studia informačních technologií na ČVUT FIT v Praze jsem zůstal v tomto oboru a působím jako senior PHP programátor a CEO u agentury INNOIT, která vytváří webové stránky a aplikace. Baví mě focení a programování, což využívám při práci pro Mom4moms, kde mám na starost návrh architektury celého portálu a zajišťuji jeho funkčnost a UX.

Miroslav Carda

Miroslav Carda

Programátor

Po úspěšném ukončení pražské průmyslovky jsem se zaměřil na obor IT a v současnosti působím jako senior PHP programátor v agentuře INNOIT zabývající se tvorbou webů a webových aplikací. Mezi mé záliby patří informační technologie, programování a sestavování dronů a 3D tiskáren. To všechno využívám při své práci pro Mom4moms když zajišťuji funkčnost a celý chod portálu. Jsem IT podpora a programátor v jednom. Kolegové o mě říkají, že v oblasti práce jsem ochotný udělat kdykoliv pro kohokoliv cokoliv, což se klientům moc líbí.

Imagem

Tereza Doškářová

Lektorka zdravotnických kurzů M4M

Jsem studentkou VŠ 3. ročníku oboru Zdravotnický záchranář. Dělám zdravotnický dozor na různých akcích. Mám několikaleté praxe s dětmi na dětských táborech, kam také jezdím jako zdravotnice. Jsem absolventkou školení první pomoci - kurz pro Zdravotníka zotavovacích akcí.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook