O nás

Mom4moms je místem, které má maminkám (a tatínkům) ulehčit jejich každodenní život a nabídnout na jednom místě vše, co by mohli pro sebe a své děti potřebovat. Díky nám můžete využívat služby jiných maminek nebo nabízet ty své a přilepšit tak rodinnému rozpočtu, můžete nakupovat či prodávat zboží, sdílet zážitky, získávat informace či naopak svými zkušenostmi pomáhat jiným, scházet se, bavit se, chatovat a rozvíjet sebe i své ratolesti.

Podívejte se, kdo za celým projektem stojí ;-)

 

Vanda Seidelová

Bc. Vanda Horáčková Seidelová

Zakladatelka / CEO

Vystudovala jsem mezinárodní vztahy a diplomacii, absolvovala semestr na univerzitě v italské Bologně, pracovala na pomezí politiky a byznysu v Praze, v Pekingu i v USA. Nakonec jsem se usadila a vdala doma v Praze. Jako pracující mamince mi ale chyběly některé služby, na které jsem byla v zahraničí zvyklá. Podpora pracujících maminek v ČR funguje úplně jinak než jinde, a tak jsem se rozhodla založit komunitní portál a zkusit to vše udělat tak trochu jinak. Investovala jsem mnoho času, energie i financí, postavila silný tým profesionálů ve svých oborech a společnými silami nyní každý den pracujeme na všem, co Mom4moms nabízí. V projektu se věnuji hlavně IT a strategickému vývoji, ale také nastavování celkového směřování projektu a jednotlivých oblastí a k tomu ještě zajišťuji celkové vedení a financování.

Ve volném čase (kterého tedy moc nemám :D ) ráda cestuji, vzdělávám se, hraji fotbal a squash, a především aktivně trávím čas se svým čtyřletým synem Filípkem, manželem a našimi rodinami.

Imagem

Ing. Romana Janošková

COO

Díky kladnému vztahu k přírodě jsem vystudovala Fakultu životního prostředí na ČZU V Praze obor Ochrana přírody. Mám zkušenosti z oblasti marketingové produkce, proto se v Mom4moms věnuji hlavně pořádání vzdělávacích kurzů, eventů a připravuji pro vás soutěže. Zároveň dohlížím na to, abychom našim čtenářům dodávali přínosný a zábavný obsah, jak v našem onlinovém magazínu MAMAnews, tak na sociálních sítích. 

Po téměř dvacetiletém žití v Jičíně mě osud zavedl do Prahy za mým nynějším manželem, se kterým jsme se před čtyřmi lety přestěhovali do domu se zahradou, kde vychováváme dcery Elišku a Alžbětu. Ráda zahradničím, vařím a věnuji se cyklistice. Peču domácí chleba a mám spíž plnou zavařenin. Děti mě učí životem protančit a radovat se z malých úspěchů.

Pavel Seidel

Ing. Pavel Seidel

CFO

Pocházím ze severních Čech, vystudoval jsem ekonomii na VŠ v Brně a kariéra mne zavedla přes Slovensko a Plzeň až do Prahy. Celý život se pohybuji ve světě ekonomiky, financí a účetnictví a dceři dlouhodobě konzultuji ekonomickou stránku všech jejích projektů. Spolupráce s dcerou kombinuje příjemné s užitečným. Mom4moms je projekt, který pomáhá a mění život maminek k lepšímu. Celý život jsou pro mne vlastní děti a rodina na prvním místě. Navíc, před čtyřmi lety jsem se stal dědečkem malého Filípka, a tak je mi M4M ještě o to bližší. Ve volném čase rád cestuji, trávím čas s rodinou, jezdím na kole a hraji stolní tenis.

Imagem

Mgr. Petra Votrubová

Business Manager

Vystudovala jsem Fakultu sociálně ekonomickou v Ústí nad Labem, obor řízení v sociální práci. Za doby svého studia jsem získala bohaté zkušenosti v práci s dětmi v jakékoliv formě institucionální péče... Abych si od práce v dětském domově a školy "odpočinula" začala jsem pracovat jako obchodní zástupce pro firmu na kuchyňské spotřebiče, finanční produkty a jiné.
K Mom4moms jsem se dostala čirou náhodou a díky této příležitosti se mi vlastně propojily mé preference. Sales a svět spojený s dětmi, které bych v dohledné době ráda sama měla.
V současné chvíli považuji jako největší koníček cestování, a to díky životu v cizině se svým budoucím manželem, kterého podporuji ve sportovní kariéře. Ale mé nejoblíbenější záliby jsou beze sporu vaření a pečení. 

Ing. Tereza Šilhanová

Ing. Tereza Šilhanová

Šéfredaktorka

Narodila jsem se v Brně a tam jsem i vystudovala chemickou fakultu VUT. Ke studiu chemie mě přivedly klikaté cesty osudu, ale už od začátku jsem věděla, že moje srdce bije pro psaní a češtinu. Ale já prostě nikdy z boje jen tak neutíkám, i když je sebetěžší. A tak jsem se po úspěšném studiu vrhla na marketing, kde jsem svou touhu po psaní začala naplňovat. V současné době žiji v Praze a jsem maminkou dvojčátek Haničky a Emičky. Díky tomu a své akční povaze jsem hlubokou studnou nevšedních zážitků, zkušeností a tipů, o které se díky spolupráci s Mom4moms s vámi ráda podělím. Své vzácné volné chvíle věnuji cestování a toulkám po krásách naší země, divadlu, fotografování a všem možným zimním aktivitám.

Alice Kyzrová

Bc. Alice Kyzrová

Social Media Executive

Pro Mom4moms se starám o sociální sítě. Velmi mne zajímá marketing vůbec. Ráda poznávám nové lidi a jejich názory. Baví mě sdílet zkušenosti, rady a nápady. Vidím v mé práci poslání rozesmát svět maminek a tatínků, kteří zažívají své nejláskyplnější a zárověn nejstarostlivější období.

Během toho studuji uměleckou truhlařinu, řezbářství a restaurování nábytku, k čemuž jsem se dostala během studií na vysoké škole. Jsem ten případ, co šel z vysoké školy zpátky na střední, přesněji z politologie na truhlařinu. V současné době si dodělávám studia na vysoké škole.

Gabriela Šanovcová

Gabriela Šanovcová

Redaktorka

Jsem obyčejná ženská s tisícem zájmů. Svůj čas nedělím na pracovní a volný, protože dělám to, co mě baví, a do každé práce se zakusuji s chutí. V posledních letech mne zaměstnávají především děti, dům, zahrada. Jsem hravá a kreativní, proto další mou náplní práce je vymýšlení, organizace i realizace všemožných volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé. Ráda se vzdělávám ve všech oblastech života, zpívám, výzvy přijímám s otevřenou náručí, ale nejvíce mne těší, když mohu pomáhat lidem, fauně i flóře. Možná právě to mne přivedlo k Mom4moms. Rozšíření okruhu lidí, se kterými přicházím do kontaktu, znamená také širší oboustranné předávání zkušeností. Když se lidé mohou vzájemně takto obohatit, je to nedocenitelná výhra.

Imagem

Tereza Hradecká

Redaktorka

Jsem vystudovaná kosmetička, nicméně této profesi jsem se nikdy plně nevěnovala. Krátce po ukončení studií jsem se stala maminkou dvou holčiček. Ač mě mateřství naplňuje, hledala jsem něco, kde bych byla jen sama za sebe, aktivní odpočinek, kde bych ulevila nejen tělu, ale i mysli. Začala jsem tedy s psaním blogu, téma bylo jasné, kosmetika mě doposud nepustila a stále je to nejčastějším tématem mého blogu. Díky tomu jsem se dostala až k Mom4moms a jejich Redaktorské stáži. Volný čas trávím ráda s rodinou, věnuji se turistice, sportu a psaní, ráda zkouším nové věci, duší jsem testerkou a svoje zkušenosti ráda předávám dále.

Stanislava Šulcová

Ing. arch. Stanislava Šulcová

CIO

Vystudovala jsem architekturu a pozemní stavitelství na ČVUT FSV v Praze, kde si v současnosti dále doplňuji doktorské studium ve stejném oboru. U toho působím jako projektová manažerka a CEO ve firmě INNOIT, která se zabývá tvorbou webových stránek. A právě to mě pojí s Mom4moms, kde dohlížím na IT podporu. Testuji chod webu a navrhuji vylepšení. Dá se říct, že jsem jako pára, která zajišťuje, aby vše běželo tak, jak má. Jednou budu i cílovou skupinou a tímto způsobem chci maminkám a tatínkům ulehčit práci a nabídnout funkční a zajímavý portál.

Lukáš Kutílek

Bc. Lukáš Kutílek

SW Architect

Po dokončení studia informačních technologií na ČVUT FIT v Praze jsem zůstal v tomto oboru a působím jako senior PHP programátor a CEO u agentury INNOIT, která vytváří webové stránky a aplikace. Baví mě focení a programování, což využívám při práci pro Mom4moms, kde mám na starost návrh architektury celého portálu a zajišťuji jeho funkčnost a UX.

Miroslav Carda

Miroslav Carda

Programátor

Po úspěšném ukončení pražské průmyslovky jsem se zaměřil na obor IT a v současnosti působím jako senior PHP programátor v agentuře INNOIT zabývající se tvorbou webů a webových aplikací. Mezi mé záliby patří informační technologie, programování a sestavování dronů a 3D tiskáren. To všechno využívám při své práci pro Mom4moms když zajišťuji funkčnost a celý chod portálu. Jsem IT podpora a programátor v jednom. Kolegové o mě říkají, že v oblasti práce jsem ochotný udělat kdykoliv pro kohokoliv cokoliv, což se klientům moc líbí.

Nikola Petrová

Nikola Petrová DiS.

Grafik

Vystudovala jsem Vyšší odbornou reklamní školu Orange Factory, která navazovala na mé již umělecké středoškolské vzdělání. Malbě, grafice a umělecké tvorbě se věnuji od dětství až do teď. Mám ráda barvy, módu, minimalismus a léto. Pro M4M dělám vše, co se týká grafiky. Především pracuji na grafice pro měsíční soutěže, navrhuji poukázky, vizitky, věci pro web či dárkové kartičky. Skoro před dvěma lety jsem se stala maminkou naší holčičky Nelinky, a tak pracovat pro M4M je mi blízké.

Imagem

Tereza Doškářová

Lektorka zdravotnických kurzů M4M

Jsem studentkou VŠ 3. ročníku oboru Zdravotnický záchranář. Dělám zdravotnický dozor na různých akcích. Mám několikaleté praxe s dětmi na dětských táborech, kam také jezdím jako zdravotnice. Jsem absolventkou školení první pomoci - kurz pro Zdravotníka zotavovacích akcí.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook