Řekli o nás

Jsme malá společnost zabývající se distribucí zdravotnických prostředků. Pro zviditelnění svých produktů často využíváme on-line marketing a máme zkušenosti s více dodavateli reklamy. Součástí reklamy bývá i veřejné testování produktu. Spolupráce s portálem Mom4moms pro nás byla nečekaně příjemným zážitkem. Už jsme si zvykli na neosobní přístup zavedených agentur, nedodržování termínů a diskutabilní kvalitu výstupů. Společnost Mom4moms s námi jednala zcela opačně. Na osobním setkání jsme si dohodli časový rozvrh spolupráce a načrtli její hrubé rysy, které v Mom4moms dále rozpracovali na úroveň detailních postupových kroků. Postup jsme si navzájem odsouhlasili (v dohodnutém termínu) a pak už jsme si jen užívali perfektní servis vč. zpracování testovacích podkladů v elektronické i papírové podobě, průběžné informování o postupu prací, zajištění pravidelné komunikace s testerkami a doručení komplexního výstupu. Obdrželi jsme nejen souhrnné zpracování odpovědí v grafické podobě, ale také detail odpovědí každé testující maminky. To vše v souladu s dohodnutým časovým plánem, nemuseli jsme se připomínat, aktivita byla plně na straně Mom4moms, a ve srozumitelné podobě. Po skončení testování nám v Mom4moms nabídli, jak bychom mohli výstupy testování dále společně prezentovat. Vzhledem k vynikající úvodní zkušenosti jsme se rozhodli nabídku využít.

Pavla Schovánková, ProPharma s.r.o.

 

 

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s portálem Mom4moms.cz a šířit naše voňavé poselství mezi lidi. Jako výrobci české přírodní aromaterapeutické kosmetiky cílíme především na maminky s dětmi, kterým se ve spolupráci s portálem snažíme nabídnout kvalitní články o využití kosmetiky a také hodnotné soutěže. S propagací značky jsme velmi spokojeni, tým Mom4moms.cz o nás vždy pečoval od prvotní poptávky až po dobře zpracované výstupy z kampaní.

za tým Nobilis Tilia, Mgr. Daniela Simandlová, marketing

 

Dobrý den,

Chtěla bych moc poděkovat firmě Mom4moms, za propagaci naší firmy v době Vánoc. Spolupráce byla velmi příjemná o mohu doporučit i ostatním firmám.

Přeji firmě do budoucna mnoho spokojených klientů. 

Pěkný den

Marcela Desenská

BD-TOVA, sr.o.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook