Hračky pro dospělé mohou i léčit

26.02.2020 Redakce Komerční sdělení

Snad každý někdy alespoň přemýšlel nad vyzkoušením některých erotických hraček a pomůcek. Pro zábavu, pro potěšení. Z času na čas, nebo i častěji, je používá velká část dospělé populace. Primárně jsou určeny k tomu, aby pomáhaly lidem bavit se, dělat sobě i jeden druhému radost a potěšení, nebo jen pro zpestření života. Intimnosti jsou významnou složkou života každého člověka. Málo kdo ale ví, že tzv. erotické hračky a pomůcky mohou dokonce pomáhat léčit nebo i přímo uzdravovat některé zdravotní problémy a nemoci. Kde všude tyto hračky pomáhají?
Hračky pro dospělé mohou i léčit

Ženská inkontinence

Od určitého věku je inkontinence poměrně častou zdravotní indispozicí žen. Nejčastěji důsledkem těhotenství a porodu, někdy i opakovaných zánětů, ale na vině může být i profese, kde je žena nucena dlouho zadržovat moč. Následkem je neustálý samovolný únik moči v průběhu dne. Bez slipových vložek a intenzivní hygieny se pak žena v podstatě neobejde. Někdy je stav natolik závažný, že se nepřímo přenese do vztahů v práci i do vztahu partnerského. Urologové v těchto případech jednoznačně doporučují posílení svalů pánevního dna, které dovede tyto potíže vyřešit. Často dokonce tak, že se žena vyhne nutnosti operačního řešení. A navíc – vyléčení může být úplné a trvalé.

Na posílení pánevních svalů jsou ideální různé druhy tzv. Venušiných kuliček a zejména Kegelových kuliček pro tzv. Kegelovy cviky. Při těchto cvicích se posílí svěrače kolem močové trubice u vyústění močového měchýře. Tím žena získává kontrolu nad uvolňováním moči pouze v čase vědomého chtění. Stačí jediné – několik krát týdně posilovat pomocí Kegelových cviků svaly pánevního dna. Vedlejší benefit – tímto posilováním současně výrazně posílíte i vaginální svěrače. Což následně zintenzivní jejích aktivní stahy při samotném intimním styku. Výsledkem budou jak vaše rychlejší a silnější orgasmy, tak i rychlejší a silnější uspokojení vašeho partnera při milování. Váš vztah se prohloubí a vzroste i vaše vzájemná spokojenost. Obdobného efektu lze dosáhnout i poslední generací vibračních vajíček na dálkové ovládání při používání 20 minut denně.

Anketa

Začala vás po porodu trápit inkontinence?
0 %
33.33 %
66.67 %

Ženská anorgasmie

Ať už žena má nebo nemá trvalý vztah může občas, někdy i trvale, pociťovat potíže s dosažením vyvrcholení. Může to být způsobeno nepříjemnými prožitky v minulosti, resp. v dětství. Někdy za problémem může stát menší pozornost a snaha partnera, který netrpělivě více myslí na sebe, nebo mu předehra a další doplňující techniky nic neříkají. Problém ale může být v ženě samotné, když jí stud brání mluvit o svých potřebách a nenasměruje svého partnera do aktivit, které by ji dokonale uspokojily.

V každém případě je nejlepší hledat řešení. V posledních letech jsou celosvětově stále více oblíbené nově vyvinuté bezkontaktní stimulátory klitorisu. Jsou známé i pod názvem Womanizéry podle svého významného výrobce. Tyto jedinečné pomůcky dovedou většinu žen dovést z klidového stavu k silnému intenzivnímu orgasmu i během 60 vteřin. Vedlejší benefit: Díky těmto pomůckám mnohé ženy nejen poprvé zažily skutečný a silný orgasmus, ale dokonce i orgasmus několikanásobný. Podtlakové stimulátory jsou většinou vyráběny v diskrétním designu, a tak je pro případ osobní potřeby bez obav může mít neustále v kabelce každá žena milující rozkoš.

Imagem

Koupit

Problémy s erekcí

Sexualita je přirozenou součástí života člověka. Proto i potíže a poruchy sexuality jsou často lékaři klasifikovány jako zdravotní disfunkce, nebo dokonce nemoc. Jedním z problémů, kterým čelí dříve nebo později téměř všichni muži, jsou potíže s erekcí. Bohužel dnes nejsou výjimkou ani mladí muži. Slabá erekce nebo přímo nemožnost erekce je jedním z nejčastějších důvodů návštěvy mužů u sexuologů a urologů. V partnerském životě často znamená problém s erekcí konec plnohodnotného a šťastného sexuálního života partnerů.

Ale vůbec tomu tak nemusí být. Dnešní medicína umožňuje řešení tohoto problému pomocí vhodné medikace. Tyto léky jsou ale další chemií v lidském těle, a přitom jejich účinek není zdaleka tak výrazný, spolehlivý a jistý, jak si někteří laici pod vlivem reklam mnohdy myslí. I proto většina urologů doporučuje mužům s poruchou erekce využívat tzv. vakuové pumpy v kombinaci s erekčním kroužkem. Erekce je v takovém případě nejen absolutně jistá, ale navíc i dlouhodobá a funkční. Tyto pumpy jsou dnes vylepšené v mnoha směrech. Některé typy jsou například doplněny o vibrátory nebo dokonce automatické elektronické řízení, což umožňuje vytvořit nejen dostatečnou erekci a přípravu pro partnerský sex, ale může poskytnout uspokojení i mužům, jejichž partnerka se ze zdravotních nebo jiných důvodů nemůže klasického intimního života účastnit.

Bolestivá penetrace při sexu

V minulosti bylo nemálo páru nuceno omezovat intimní život z důvodu snížené sekrece v pochvě a následné bolestivé penetraci, která byla pro oba, ale zejména pro partnerku, velice nepříjemná až negativní záležitost. Lékaři tyto potíže řeší různými zdravotními mazadly na bázi lékařské vazelíny nebo gelu. Dnešní nabídka profesionálních lubrikačních gelů jde ale mnohem dál. Umožňují daleko vyšší kluznost při vaginálním nebo análním sexu. Stejně tak ale tyto lubrikanty dovedou při ohleduplném a trpělivém chování partnera poskytnout vzrušující milování s penetrací i u žen s výrazně zúženou vagínou.  Jednak díky složkám způsobujícím znecitlivění a relaxaci svěračů, tak i nejvyšším možným stupněm kluzkosti. Snadno si ze široké nabídky vyberete ten nejlepší lubrikant pro klasické i netradiční sexuální praktiky.

Nabídka lubrikačních gelů

Koupit 

Nedostatek mateřského mléka

Dnes už nikdo nepochybuje o tom, že kojení je to nejlepší, co můžou miminka v rámci výživy od své maminky získat. Bohužel ale i dnes má spoustu maminek problém s dostatkem mateřského mléka. Za tvorbu mléka jsou zodpovědné hormony prolaktin a oxytocin, které se tvoří v hypofýze. Produkce těchto hormonů začíná a následně stoupá stimulací bradavek miminkem během kojení, ale i při pokusech o přisátí. Čím více maminka kojí, tím více mléka se jí většinou tvoří. Je tedy nutné, co nejvíce bradavky stimulovat, aby tak hypofýza dostal signál, že potřeba zvýšit produkci zmíněných hormonů. A tady se ukázaly jako ideální intimní hračky dráždící bradavky, které tím pádem nemusí sloužit jen pro zpestření intimního života. Velice oblíbené jsou vakuové pumpy na bradavky spojené s vibrátorem. Podtlak bradavku zvětší a zvýší její citlivost. Vibrátor svými vibracemi nejen vzrušuje, ale i zvyšuje tvorbu mléka.

Vakuové pumpy na bradavky

Koupit

Odbourání stresu

Pro bolavá, namožená záda, končetiny i tělo jsou masáže blahodárné a můžete se po nich cítit jako po léčebných lázeňských procedurách. Proč si ale tento pocit a pohodu dopřávat jen pro potlačení bolesti a únavy? Spojte užitečné s příjemným a užijte si vzájemnou masáž se svým partnerem. Vyberte si z luxusních erotických masážních olejů, které nejen zvláční tělo a pokožku, ale také zintenzivní celkové vzrušení a touhu, umocní atmosféru, prohloubí orgasmy a uspokojení. Zkusit můžete i extra jemné a luxusní masážní oleje s obsahem kyseliny hyaluronové, která je regeneračním elixírem mládí pro pokožku.

Nabídka masážních olejů

Koupit

Být věčně mladá, relaxovaná, intimně uspokojená. Která žena by netoužila po něčem takovém? Stačí si jen pořídit některou z těchto speciálních hraček a domluvit se se svým partnerem na překrásném večeru v ložnici, v koupelně při svíčkách nebo kdekoli, kam vás společně fantazie zavede.

Prohlédnout si kompletní nabídku hraček pro dospělé

Zdroj: Amoruvsip.cz, uroklinikum.cz, gyncentrum.cz

Foto: Pixabay.com, Amoruvsip.cz

Napadlo vás někdy zpestřit si intimní život hračkami pro dospělé? Diskutujte na toto žhavé téma s ostatními.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook