Oslavujte svou ženskost

01.03.2020 Redakce

Být úspěšná v práci, mít domácnost jako ze škatulky, na stole vždy připravené skvělé domácí jídlo, spokojené obstarané děti a přitom všem vypadat jako žádoucí žena. To vše musí příslušnice něžného pohlaví zvládnout. Mnohdy je to skutečně nadliský výkon. Úcta a obdiv je tedy skutečně na místě a kdy jindy ženy oslavovat než právě na Mezinárodní den žen. Tak oslavujme!
Oslavujte svou ženskost

Jsem žena!

Nic vám nebrání s námi slavit MDŽ po našem! Prémiová kosmetika Onclé a slovenská přírodní kosmetika Ťuli a Ťuli odměňuje. 

Imagem

Hýčkejte se

Každá žena je ráda opečovávaná a hýčkaná. Tomu jde naproti přírodní luxusní kosmetika Onclé. Vyrábí ryze české prémiové produkty nejen pro maminky a ženy, ale také pro citlivou pokožku těch nejmenších. 

Prémiovou dámskou sadu Onclé ocení všechny ženy, které by rády udělaly něco pro poškozenou pokožku. Díky výtažku z rostliných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, které aktivují tvorbu nového kolagenu, chrání pokožku před její destrukcí. Celá sada je tak vhodná pro redukci celulitidy, výplně vrásek, ošetření strií či jizev. 

Imagem

 

 

Dámská prémiová sada Onclé

1 345 Kč

KOUPIT

 

 

 

 

Anketa

Máte někdy jako maminka problém cítit se i jako žádoucí žena?
0 %
100 %
0 %

 

Ťuli a Ťuli - pozdrav od úpatí Bílých Karpat 

Díky malému Matějovi se v roce 2015 zrodil nápad na výrobu domácí bio kosmetiky. Všechny produkty značky Ťuli a Ťuli vám dojdou ve skleněných obalech. Voňavé produkty jsou vyrobené z BIO panenských olejů, 100% přírodních esenciálních olejů, z ovocných a bylinných extraktů, BIO včelích vosků, léčivých solí, BIO přírodních másel a z mnoha dalších přírodních pokladů.

Imagem

 

 

Přírodní šampon 5 plejů Rozmarýn-citronová tráva

Prémiové přírodní šampony s oleji dodají pokožce kvalitní péči, šampon vyživuje a regeneruje, posiluje vlasové folikuly, udržuje vlasy lesklé, zabraňuje jejich vypadávání a podporuje jejich růst.

KOUPIT

 

 

 

Jak se u vás slaví nebo neslaví MDŽ? Podělte se s ostatními.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook