Zábavná angličtina po celý školní rok


Znalost angličtiny už dnes patří mezi základní dovednosti každého člověka. Čím dřív si děti cizí jazyk osvojí, tím líp. A pokud je učení zároveň i zábava, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.
Zábavná angličtina po celý školní rok

Jazyková škola JS FAN pořádá jazykové kurzy pro děti již od roku 2004. Jak už sám název napovídá, klade si za cíl, aby byly pro děti kurzy zábavné, hravé, nenásilné, respektující princip "školy hrou". Primárně je škola zaměřena na výuku angličtiny, ale na základě poptávky je možné otevřít také kurz němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny nebo ruštiny. Jazykovou školu JS FAN najdete na Praze 11, v budově MŠ a ZŠ Chodov.

Docházkové jazykové kurzy pro děti

Kurzy jsou určeny pro děti od 5 do 15 let, stejně jako pro teenagery, a to na všech jazykových úrovních. Do kurzů se mohou hlásit úplní začátečníci, i ti, kteří již s angličtinou zkušenost mají. Školáci od 2. třídy ZŠ nejprve vyplní krátký rozřazovací test, na základě výsledků je potom navržena vhodná skupina. 

Důležité je, aby byly kurzy zábavné a hravé.

Rodiče zde mají jedinečnou možnost si první lekci nezávazně vyzkoušet a až následně se rozhodnout, zda své dítko do kurzu přihlásit nebo ne. Navíc je možné vybírat z více typů kurzů:

  • Klasické skupinové kurzy
  • Konverzační kurzy angličtiny
  • Kurzy zaměřené na přípravu k jazykovým zkouškám
  • Celodopolední jazykový klub pro předškolní děti
  • Individuální lekce

Všechny kurzy jsou koncipovány jako roční a mají návaznost do dalších let. Přistoupit je možné také v průběhu školního roku.V takovém případě je potom účtována poměrná část kurzovného a výukové materiály. Na nabídku kurzů se můžete podívat zde.

Malé studijní skupiny

Maximální kapacita kurzů je 8 studentů, ale zpravidla jich ve skupině bývá 3 až 6. Malé studijní skupiny umožňují dětem bezprostřední kontakt s lektorem. Díky tomu je zajištěn individuální přístup ke každému dítěti, a zároveň jsou zachovány výhody skupinové výuky. Děti se učí přirozeným způsobem, zábavnou a hravou formou a od první lekce jsou vedeny k aktivnímu používání cizího jazyka.

Cílem je budování pozitivního vztahu dětí k výuce cizího jazyka.

Kurzy pro starší děti

V kurzech starších dětí, zhruba od 5. třídy ZŠ, se střídá český a zahraniční lektor. Český lektor s dětmi probírá gramatické jevy a zahraniční lektor se zaměřuje primárně na konverzační cvičení. Všichni lektoři bez ohledu na národnost v hodinách mluví striktně anglicky. K využití češtiny přistupují pouze v případech, pokud potřebují dětem vysvětlit složitější gramatický jev nebo v případě kázeňských potíží. 

Anketa

Vedete děti k výuce cizích jazyků?
100 %
0 %

Metodika kurzů

Kurzy jsou zaměřené na rozvoj komunikační složky jazyka a konverzaci, využívají moderní metodologii Wattsenglish. Je respektován kontextuální přístup, gramatiku a slovíčka se děti učí rovnou ve větách a jsou tak přitom simulovány reálné životní události.

Jazyková škola JS FAN je regionálním zástupcem Wattsenglish pro Prahu, takže se tato metodika silně promítá do všech kurzů. Dále je škola členem Cambridgeské asociace jazykových škol v ČR a drží status „přípravného centra“, což znamená, že připravuje děti ke zkouškám „Cambridge English“. Je partnerem British Councilu, který tyto zkoušky pořádá.

Studijní materiály

V kurzech anglického jazyka jsou využívány učebnice sad WOW!, Kid's Box, Eyes Open, Fun ForStory Fun nebo jiné dle individuálních potřeb studenta. Učebnice jsou doplněny audionahrávkami, videokazetami nebo DVD, sadami obrázků, plakáty a dalšími materiály. Pro výuku ostatních jazyků jsou učebnice vybírány individuálně, vždy podle potřeb konkrétní skupiny.

Důraz na osobní přístup

Jazyková škola JS FAN usiluje o co nejvíce osobní vztah s každým studentem a klientem. Rozvrh je v rámci možností přizpůsoben potřebám studentů. S rodiči jsou průběžně probírány výsledky a úroveň jejich dětí a v ceně kurzu jsou zahrnuty i bezplatné individuální konzultace, které lze využít například k dohnání školní látky nebo dovysvětlení učiva.

Cílem není jenom efektivní studijní proces s maximálními možnými výsledky, ale také budování pozitivního vztahu dětí ke studiu jazyka. 

Zdroj a foto: JS FAN

Navštěvují vaše děti kurzy angličtiny i nad rámec školní výuky? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a postřehy.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook