Mějte zdravý životní styl v malíku


Kdo by netoužil být zdravý, v perfektní fyzické kondici bez nadbytečných tukových zásob, umět zvládat stres, dosáhnout duševní harmonie, prostě žít tolik diskutovaným zdravým životním stylem. Jak ale na to? Běží vám hlavou spousta otázek, na které nacházíte tolik různorodých odpovědí, že ještě více tápete?
Mějte zdravý životní styl v malíku

Pokud cítíte, že nastal čas něco se svým životem udělat a stát se lepším, máte nyní jedinečnou možnost dozvědět se na jednom místě vše, co vás zajímá ohledně zdraví těla i mysli. Přijďte diskutovat na BodyFestival, který se koná 6. – 7. září v Pragovce na Praze 9. Čekají na vás více než dvě desítky špičkových odborníků z oblasti medicíny, sportu a duševního zdraví, kteří jsou připraveni setkat se tváří v tvář v otevřených diskuzích na různá témata. Načerpejte inspiraci a získejte ucelené informace díky celé řadě přednášek a diskuzí. Workshopy a setkání se zajímavými lidmi Vám otevřou dveře k nejnovějším poznatkům o zdravém životním stylu.

Čtyři hlavní kategorie

BodyFestival je "tak trochu jiný" festival. Nabitý program je rozdělen do čtyř kategorií: zdraví, mysl, tělo a trend.

  • Zdraví

Jak můžeme zdraví svoje i zdraví našich dětí ovlivnit? Můžete se těšit na přednášky a workshopy o očkování, které v poslední době vyvolává velmi kontroverzní reakce. Budete mít možnost otevřeně diskutovat s odborníky kdy, proč a za jakých okolností očkovat nebo neočkovat. Přijde řada i na tolik diskutovanou kvalitu potravin a zdravou výživu. Dalším velkým tématem je kojení. Kvalifikovaná porodní asistentka vysvětlí problémy, které se pojí s laktací a vysvětlí, že kojení není jen o výživě. Budete moci nahlédnout pod pokličku doplňkům stravy i homeopatii, dozvíte se zajímavé informace i z oblasti první pomoci.

Imagem

  • Mysl

Toto téma je často velmi citlivé, ale právě proto je potřeba o něm mluvit narovinu. A s kým jiným než s psychology a psychoterapeuty, kteří vám věci objasní z odborného hlediska.  Budou se probírat témata jako je anorexie, partnerský život, faktory ovlivňující spokojenost, smysl života nebo jak se jako rodič "poprat" s vývojovými fázemi dítěte.

  • Tělo

Poslechněte si, jak naše tělo funguje a jak mu naslouchat. Naučte se jak na samovyšetření prsou a varlat, jak správně sedět v kanceláři, abychom si neničili záda nebo jak se mohou senioři v každodenních činnostech udržovat fit. A slyšeli jste už o hormonální józe? Dokáže s vámi udělat divy!

Anketa

Zajímá vás zdravý životní styl?
100 %
0 %

  • Trend

Jak už název napovídá, tato kategorie bude nabitá novinkami v oblasti zdravého životního stylu. Jak je to s aktuální iniciativou zero waste? Dozvíte se o tradiční feng shui nebo se vrhnete do diskuze s odborníky o vlivu technologií na naše zdraví, na programu je i přednáška o kvalitě a aktuálním stavu vody v ČR.

Imagem

Mom4moms bude při tom!

V rámci programu festivalu se budete moci setkat se zakladatelkou našeho portálu Mom4moms Bc. Vandou Horáčkovou Seidelovou, která vás navede, jak podnikat s dětmi, jak vše s nadhledem zvládnout a jak se vyhnout syndromu vyhoření. Navíc na našem Instagramu budete moci soutěžit o vstupenky na festival.

Sledujte náš Instagram

BodyFestival jsou dva dny plné inspirativních setkání a zajímavých aktivit. Přijďte s celou rodinou nebo přáteli. I ty nejmenší čeká zábava v dětském koutku. Své zdraví máte ve svých rukou, záleží jen na vás, jak s ním naložíte! 

Zdroj: Bodyfestfacebook BodyFest

Foto: Pixabay.com

Co vnímáte pod pojmem zdravý životní styl vy? Sdílejte svůj názor s ostatními maminkami.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook