Konec bolení bříška! Otestováno!


Potíže s nadýmáním a koliky mohou naše nejmenší hodně potrápit. Navíc novopečeným maminkám pláč miminka zrovna na klidu ani jistotě nepřidá. Proto je dobré mít po ruce fungující přípravek, který miminku od bolení pomůže. Maminky otestovaly Balonix® med a výsledky jsou skvělé!
Konec bolení bříška! Otestováno!

Balonix® med je zdravotnický prostředek, který je určený k léčbě příznaků potíží způsobených hromaděním plynů v bříšku miminek. Pomáhá zmírnit úpornou bolest bříška, kojeneckou koliku a větry, které miminka trápí, když se zachycený vzduch začne hromadit a plynule neodchází pryč. Účinnou látkou je zde simetikon, který funguje tak, že umožní spojení drobných bublinek do větších bublin, které pak miminko snadno vypustí z těla ven. Simetikon se v trávicím traktu nerozpouští ani nevstřebává, pouze splní svoji funkci a vyjde v nezměněné podobě z organismu ven. Balonix® med je vysoce účinný, a přitom mimořádně šetrný k organismu miminka, proto je vhodný již od narození.

Příprava testování

Oslovili jsme maminky ve vysokém stupni těhotenství a maminky novorozenců, aby se zapojily do testování. O testování byl veliký zájem, vybrali jsme tedy ty maminky, které nejlépe odpovídaly našim požadavkům. Nakonec se testování zúčastnilo 36 maminek.

Průběh testování

Každá maminka dostala balení kapiček Balonix a dotazník k vyplnění nejprve před samotným testování a následně po něm. Testování probíhalo vždy po dobu 21 dní. Maminky celou dobu průběžně zaznamenávaly čas krmení a čas podání přípravku. Hodnotily také dle přiložené stupnice stav potíží miminka.

Ukázka vyplněného dotazníku

Můžete vyzkoušet účinky podávání Balonixu i u vás doma. Vše si zaznamenávejte dle dotazníku spolu s číselným hodnocením změny intenzity potíží a potom snadno vyhodnotíte míru zlepšení.

Imagem

 

Výsledky testování

Většina maminek před testováním již různé přípravky proti nadýmání a bolestem bříška používala, přesto z výsledků jednoznačně vyplývá, že se používáním testovaného přípravku příznaky koliky zmírnily o 31 % a silné bolesti bříška ustoupily úplně.

Trápí Vaše miminko kojenecké koliky?

  • Před testováním   

Imagem                          

  • Po testování

Imagem

Výsledky dalších sledovaných parametrů

  • miminka trpí kojeneckou kolikou nejčastěji v pozdním odpoledni a večer
  • doba trvání potíží se snížila na 2 hodiny
  • miminka po podání Balonixu® med častěji říhají, takže se zbaví nadbytečného vzduchu již po krmení
  • na ublinkávání podávání přípravku nemělo téměř žádný vliv
  • díky užívání přípravku se miminka v noci budí více kvůli hladu než kvůli bolesti bříška
  • spánek miminek se výrazně zlepšil ve 37 % případů

Spánek Vašeho děťátka je

  • Před testováním

Imagem

  • Po testování

Imagem

Vyhodnocení testování

Ze 36 zúčastněných maminek bylo 20 s přípravkem spokojeno a doručily by ho ostatním, přičemž 14 nedokončilo testování v termínu nebo přípravek nepotřebovaly z důvodů dobrého stavu miminka. Pouze 2 maminky byly nuceny přípravek vysadit, protože došlo ke zhoršení potíží.

Spánek miminka se výrazně zklidnil.

Jak hodnotí své zkušenosti s podáváním Balonixu® med samotné maminky?

„Už druhý den bylo velké zlepšení, bylo vidět, že se miminku ulevilo. Po 11 dnech se miminko uklidnilo a spinkalo bez problémů. V současné době dáváme už jen občas. Rozhodně přípravek doporučuji dál. Palec nahoru za dávkování, které je jednoduché a rychlé!"

 

„Balonix med funguje jako kouzelná formulka. Mám pocit, že uleví, jakmile se dcerce dostane do pusinky!"

 

„Balonix určitě zlepšuje projevy koliky, zpočátku jsem dávala před každým kojením, poté podávání omezila jen na večer a noc, kdy jsou projevy koliky nejhorší. Pozoruji výrazné zlepšení, miminko má mnohem klidnější a delší spánek, lépe se vyprazdňuje (má stolici téměř po každém kojení), předtím se hodně kroutilo, bylo vidět, že mu vyprazdňování činí potíže."

 

„Balonix med podávám těsně před kojením, v ten moment Filipa bříško nebolí. Po kojení si obvykle říhne a pak usíná. Od té doby, co jsme začali Balonix med podávat, usíná celkově lépe."

 

Imagem

           

 

 

 

 

       Cena: 145,-

Využijte akční nabídku. Při nákupu kapiček Balonix med získáte navíc zdarma dětské vlhčené ubrousky Alinan (56 ks v balení).

Chci koupit   

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Propharma.cz, Pixabay.com                             

Trápí vaše miminko koliky a bolavé bříško? Používáte něco na zmírnění potíží? Podělte se o své zkušenosti s ostatními maminkami.

Anketa

Trápily vaše miminko kojenecké koliky?
12.5 %
25 %
62.5 %

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook