Při vánočních nákupech mějte za ušima


Hory už zasypal první sníh, i v nižších polohách jsme už po ránu škrábali námrazu z aut, a v obchodech už se lesknou stanioly čokoládových kolekcí. To jsou neklamné signály, že se Vánoce kvapem blíží a je nejvyšší čas poohlídnout se po dárcích. Děti mají závratné množství přání a možná vás už teď děsí vítr v peněžence. Máme pro vás velmi zajímavé tipy.
Při vánočních nákupech mějte za ušima

Nabídka toho, co vše je dnes možné koupit, je neskutečná. Od šperků, parfémů, elektroniky, přes všemožné zážitkové poukazy, doplňky pro zdraví až po hračky, o jakých se nám ani nesní. Je jasné, že kouzlo Vánoc nestojí jen na věcech, že je důležitý čas strávený v rodinném kruhu a vánoční tradice, které má s nimi každá rodina spojené. Ale obdarovat a potěšit své blízké, a zejména děti, je stále pěkný zvyk, bez kterého si Vánoce jen těžko představíme.

Druhá věc je ale nemalé zemětřesení v rodinném rozpočtu, které Vánoce bezpochyby způsobí. A co teprve, když se i přes veškerou snahu někomu netrefíte do vkusu a prostě vyberete nevhodný dárek. Nebo se může stát, že se pod stromečkem sejdou úplně stejné dárky. To vše je docela snadno řešitelné. Slyšeli jste už o službě Mall Pay?

Nakupte dárky a zaplaťte až po Vánocích

Tip na platbu Mall Pay

Vánoční svátky jsou finančně náročné od začátku až do konce. Spousta jídla a dobrot, hloubkový úklid celé domácnosti, plno drobností nutných k vánoční výzdobě domova, cestování napříč republikou za všemi příbuznými nebo třeba i vánoční pobyt v útulné chalupě někde na horách. Možnost odsunout platbu za dárky je tak určitě lákavá. A právě tohle nabízí Mall Pay. Můžete vše pohodlně nakoupit online až do 23. prosince, ale zaplatíte až v lednu. Nemusíte se bát, že o to hlouběji budete muset sáhnout do kapsy, tento způsob platby je zcela zdarma. Jakmile vám bude objednané zboží doručeno, obdržíte přesné datum platby. Když budete mít za ušima, nebudete už kupovat zajíce v pytli a platit za něco, co jste si ještě nerozbalili a nevyzkoušeli.

Anketa

Neobejdete se bez hromady dárků pod stromečkem?
11.11 %
66.67 %
22.22 %

Tip na dárky pro děti

Dětská přání jsou někdy těžko uchopitelná, neustále se mění, je to nekončící seznam. Asi jen rodiče dovedou odhadnout, co dítě pod stromečkem nejvíc nadchne. Jaká panenka je ta nejlépe plačící, jaké autíčko je to nejrychlejší nebo jaký plyšák je ten nejmazlivější. Ale zajímavým tipem pro děti různých věkových kategorií je Kouzelné čtení. Jsou to krásné barevné knížky s elektronickou tužkou, která je se všemi kompatibilní. Děti bude tato interaktivní edukativní hračka rozhodně bavit a zároveň se i hodně naučí.

Imagem

 

 

 

Koupit

 

 

 

 

Tip na dárek pro maminku

Udělat radost mamince je skoro tak důležité, jako udělat radost dětem. A co potěší snad každou ženu? Cokoli, co podtrhne její krásu. A to určitě dokáže nějaký nádherný šperk, tímto způsobem se ženy krášlí už od nepaměti. Co třeba dokonale propracované náušnice z bílého zlata? Stačí jen vybrat.

 Imagem                       

                                                                                         

 

                                                                                                                                                                                                                                                         Koupit

 

 

 

 

Tip na dárek pro tatínka

Tatínkové si často libují v technických vymoženostech a elektronických zajímavostech. Chytré hodinky nabité zajímavými a užitečnými funkcemi jim určitě vyvolají úsměv na tváři a s nadšením budou mezi plnými mísami cukroví studovat, co všechno umí.

Imagem

Koupit

Tip na dárek pro babičku

Rozhodně nemůžeme zapomenout na babičky, které je vždy potřeba hýčkat, a nejen proto, že bychom se mnohdy bez jejich pomoci neobešli. Zkuste sáhnout po kvalitní designové vonné svíčce, která ozdobí i provoní jakýkoli prostor.

Imagem                                                                                   

 

 

 

                                                                                                               Koupit

 

 

 

Tip na dárek pro dědečka

A co pro dědečka? Rád by byl pořád štramák jako za mlada, rád by běhal s vnoučaty po hřišti, utíkal na ryby nebo do lesa na houby, ale bolavé klouby mu v tom brání. Zdravé doplňky, které jeho neduhům uleví, ho určitě nadchnou.

Imagem

     Koupit

 

Zdroj: Mall.cz

Foto: Pixabay.com, Mall.cz

Jak nakupujete vánoční dárky vy? Snažíte se šetřit? Nebo o Vánocích na peníze nehledíte? Diskutujte s ostatními.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook