Společný víkend s rodinou a zároveň nákup vánočních dárků! Nevěříte?

27.10.2019 Redakce

Doba je uspěchaná, člověk pořád něco nestíhá a je čím dál těžší vyšetřit smysluplný čas pro rodinu. Jen tak si hrát nebo jít pouštět draky, sbírat kaštany a vyrábět z nich zvířátka, přečíst si společně pohádku před spaním, všechny tyto „obyčejné“ aktivity se stávají skoro nedosažitelnými. Je klika, když se aspoň při večeři sejdeme doma všichni. Navíc večer už se brzy stmívá a ráno vstáváme do tmy. Ale co hůř, regály obchodů se plní adventními kalendáři a spoustou dalších neklamných znamení, že se nezadržitelně blíží Vánoce. A s nimi nákupní šílenství, které nás opět o čas s rodinou paradoxně připraví. Co takhle proměnit shánění dárků ve společnou rodinou zábavu, je něco takového vůbec možné?
Společný víkend s rodinou a zároveň nákup vánočních dárků! Nevěříte?

I když je těžké tomu uvěřit, možné to je! Druhý listopadový víkend se v Praze na Barrandově koná 9. rodinný veletrh smysluplných hraček Rosteme pro život. Můžete tam se svou rodinou strávit naplňující den plný společného smíchu a hraní, což nemůže ohrozit ani špatné počasí. Bude tam sucho, teplo a fajn atmosféra. Přijďte se sami přesvědčit. Celou událost pro vás připravuje pár nadšenců, kterým srdce bije na správném místě. A nabídka je jaksepatří pestrá. Přijede přes 70 vystavovatelů s opravdu širokým výběrem kvalitních hraček a nebudou to jen vaše děti, kterým se z nich bude tajit dech.

Imagem

Hračky, na které se nezapomíná

Vzpomenete si na vaši oblíbenou hračku z dětství, se kterou jste si vydrželi hrát dlouhé a dlouhé hodiny, aniž by vás omrzela? Rádi byste, aby si vaše děti mohly uchovat taky takovou vzpomínku? Chtěli byste jim to dopřát? Dnešní hračky jsou plastové, blikají, vydávají zvuky a taky se hned rozbijí. Pokojíček je už navíc skoro plný a další hračky ani není kam dávat. Ale co je vlastně nejvíc baví? V obchodě vždycky vykřikují, že by chtěli všechno. „A ještě tohle táto!“... „Mámo, koukej! Koukej přece, to je tak krásný, to bych si moc přála!“ Každá věc navíc stojí majlant a stejně za chvíli skončí zapomenutá v koutě.

Anketa

Chodíte s dětmi na rodinné veletrhy?
50 %
50 %
0 %

Děti si mohou vše vyzkoušet

Tak co tedy vybrat, aby to stálo za to? Právě veletrh Rosteme pro život je tím místem, kde najdete, co hledáte. Je pro vás připraven výběr smysluplných hraček, které si zde můžete prohlédnout a vaše děti i rovnou vyzkoušet. Je to rozmanitá paleta hraček, které budou děti bavit, ale zároveň je i něco naučí. Sami hned uvidíte, co bude ta nej hračka pro vaše dětičky. A pak už jen stačí mrknout nahoru na Ježíška a radost nejen pod vánočním stromečkem je zaručena.

Imagem

Program bude nabitý

Pochopitelně nebude chybět ani nabitý doprovodný program. Můžete se také těšit na 45 super dílniček pro děti, ve kterých si společně můžete hrát, stavět a tvořit. Jednu tvořivou dílničku zaštiťuje i Mom4moms. Dále jsou v sobotu připravené přednášky pro rodiče na zajímavá témata jako dětský vydor, komunikace bez manipulace nebo jak se nehádat kvůli výchově. A v neděli si nenechte ujít poutavé divadelní představení pro děti Sněhurka a detektivové. Nemusíte mít strach, že vám z toho všeho vyhládne. Najíst se zde dá také a dobře - teplé farmářské speciality, sladkosti bez cukru, dobrá káva a dokonce i raw dobroty. Tak nezapomeňte – 9. a 11. listopadu! Děti a dobrou náladu s sebou!

PRO VSTUPENKY

Zdroj a foto: Rostemeprozivot.cz 

 

Zábavný rodinný víkend a zároveň nákup dárků na Vánoce? https://www.mom4moms.cz/forum/zabavny-rodinny-vikend-a-zaroven-nakup-darku-na-vanoce_fv391

Jedná se o revizi článku ze dne 26.10.2018 od autorky Redakce.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook