Vraťte své pleti rovnováhu přírodní cestou

30.09.2019 Redakce

Která žena by netoužila po krásné a čisté pleti. Hormonální změny spojené s mateřstvím i s ženskou podstatou vůbec, stres, prostředí, ve kterém žijeme, to vše dává naší pleti zabrat. Existují ale přírodní cesty, jak pleť dokonale ošetřit a zharmonizovat. Ke kráse stačí tři jednoduché kroky. Seznamte se s Biofází od české značky Nobilis Tilia.
Vraťte své pleti rovnováhu přírodní cestou

Obnovující kúra Biofáze funguje na principu ovlivňování enzymů v pokožce přirozeně obsažených. Séra Biofáze tedy neobsahují enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivní látky účinně ovlivňující enzymy, které naše pokožka přirozeně obsahuje. Pokud tyto enzymy nepracují v pleti správně, vyskytují se různé potíže – suchost, vrásky, akné, pigmentové skvrny, povadlost či vrásky – pleť zkrátka není v rovnováze. Jednotlivá séra Biofáze tak stimulací vybraných enzymů pomáhají pleti k tomu, aby se její rovnováha obnovila.

Přírodní éterické oleje

Hlavními látkami, které enzymatickou aktivitu pleti ovlivňují, jsou kompozice éterických olejů spolu s dalšími aktivními složkami v jednotlivých sérech. Synergické směsi obsahují až sedm různých druhů éterických olejů. Díky účinkům přírodních éterických olejů ovlivňují přirozeným způsobem nejen stav pleti, ale také momentální náladu a psychickou rovnováhu.

Voňavá Biofáze s kompozicí éterických olejů

Ověřená účinnost

Séra a způsob jejich postupného vrstvení mají na pokožku prokazatelný a viditelný účinek – oživují její vzhled, revitalizují po opalování nebo mrazivém počasí, celkově detoxikují a přispívají k podstatnému zlepšení stavu pokožky. Účinky Biofáze nezávisle ověřila také laboratoř na Univerzitě Palackého v Olomouci. Odborníci se v testech soustředili na antioxidační aktivitu éterických olejů obsažených v sérech. Ve studii se prokázaly antioxidační vlastnosti jednotlivých éterických olejů v sérech Biofáze a jejich významný vliv na aktivitu vybraných enzymů.

Obnovující séra Biofáze jsou rozdělena do šesti sad, které řeší šest nejčastějších problémů pleti – povadlost, vrásky, akné, suchost, přecitlivělost, hyperpigmetace. Každá sada obsahuje vždy sérum Geranium a sérum Tymián, třetí sérum už je určeno na konkrétní problém.

Anketa

Zhoršila se vám pleť v těhotenství?
40 %
20 %
40 %

Jak Biofázi používat?

Základem voňavého rituálu je dokonalé odlíčení a vyčištění pleti. Na ni se pak vrství jednotlivá séra v odstupu 10 minut, aby se procesy v pokožce dostatečně aktivovaly.

  • KROK 1 - Několik kapek séra Geranium nakapejte do dlaně a lehce naneste na celý obličej, krk a dekolt. Nechte působit 10 minut. První sérum pleť prokrvuje a navozuje v pleti zahřívací efekt. Sérum Geranium bude vaším voňavým úvodem do rituálu a nastartuje obnovu vitality pleti.

 

  • KROK 2 - Druhé sérum Tymián také nakapejte do dlaně a lehce naneste na pleť ošetřenou již prvním sérem. Séra se nestírají, ale vrství. Nechte opět působit 10 minut. Druhé sérum zpomaluje průtok krve cévami a navozuje zchlazující efekt. Je důmyslně vonícím pokračováním rituálu Biofáze, který podporuje nastolení rovnováhy vaší pleti.

 

  • KROK 3 – Třetí, závěrečné sérum navrstvěte na dvě předchozí. Třetí sérum uzavírá synergické působení sér a kompozic éterických olejů. Zároveň završuje účinek celé kúry. Na závěr použijte dle potřeby krém, olej či make-up.

Biofáze - unikátní metoda přírodního ošetření pleti

Kdy po Biofázi sáhnout?

Pro dosažení potřebné účinnosti kúry a dlouhodobě udržitelných výsledků, je vhodné ji aplikovat denně po dobu jednoho až dvou měsíců. Používat ji můžete ale celoročně, kdykoli budete potřebovat. Pokud si nejste jistá, jakou sadu zvolit, podívejte se na video, kde se dozvíte, jaká kúra je pro vás nejvhodnější. Voňavý pečující rituál se jistě rychle stane nedílnou součástí vašeho rozmazlování. Biofázi by neměly používat ženy v prvním trimestru těhotenství.


Český výrobce přírodní a bio aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia letos slaví své 25. narozeniny. V současné době vyrábí a prodává nejširší portfolio certifikovaných produktů pro péči o pleť, vlasy a pokožku celého těla. Vybírat můžete z voňavé nabídky produktů těhotenských, dětských, dámských i pánských.                                                                                                                                                                                                           

Imagem

 

Biofáze – obnovující séra

  • Bazalka – sada tří sér pro dehydrovanou pleť se sklonem k vráskám
  • Calendula – sada tří sér pro regeneraci a úlevu při podráždění pleti
  • Koriandr – sada tří sér pro ochablou pleť
  • Levandule – sada tří sér pro citlivou pleť
  • Santal – sada tří sér pro aknózní pleť
  • Šalvěj – sada tří sér pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci

                       Vybrat a koupit

 

Zdroj: Nobilis Tilia

Foto: Pixabay.com, Nobilis Tilia

Potřebujete poradit? Bez obav se obraťte na tým našich odborníků, kteří jsou připraveni na vaše dotazy.

Online poradna zdarma

Jak se staráte o svou pleť? Máte nějaké osvědčené přírodní postupy? Máte zkušenost s Biofází? Diskutujte o svých zkušenostech s ostatními maminkami.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook